Dopóki młodzież ma poczucie humoru to jest szansa?

8 polubień

Na Strajku Kobiet widywałem mnóstwo zabawnych transparentów. Niestety, do zrozumienia wielu z nich potrzebna jest znajomość popkultury i subkultury Internetu.

Te powinien raczej zrozumieć każdy (pamiętam tylko mniej więcej):

  • “Rząd wdepnął w klocek Lego”
  • “Ten protest odbywa się, bo nie zorganizował go Sasin”
5 polubień

O klockach, pinezkach, gwożdzikach już coś wiem, bolący temat u sąsiadów że nie wspomnę uderzenia bosą nogą przez jej palce np w nogę od szafki - to jest takie romantyczne osobiste, czego z kobietą się nie zazna choćby się starała

1 polubienie

@Daniel86 @kaziu Kto kiedykolwiek nadepną na mały klocek bosą stopą,ten wie co to znaczy :upside_down_face:

2 polubienia

Wracamy do epoki krzyża, miecza i stosów.

3 polubienia

Niedługo obowiązywać będą cnoty niewieście…buahahahaha…!!! :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

To już wiesz po co puszczę wycinali? Zbierali materiały.

2 polubienia

4 polubienia

Tej pani lata temu w miejsce błony dziewiczej wszyto zamek błyskawiczny. Pyk i znów dziewica.

2 polubienia

6 polubień

Mojego albo twojego…

2 polubienia

Symbol wierności, cnót i monogamii…

Obstawiam że za rok rozwód.

1 polubienie

Piąta żona?

A slubow to zdaje sie 7, bo to w Finlandii i Las Vegas bylo pod publiczke.

2 polubienia

Wierny gość jest jak diabli co?

2 polubienia

Rozwodnicy obu plci to… Hmmm… Trudny towar na rynku wtornym, ze sie tak wyrażę :stuck_out_tongue_winking_eye:
A jeszcze jak w Hiszpanii eks w razie czego ma prawo do renty wdowiej (bez wzgledu na płeć) liczonej od stazu malzenskiego? To i nieekonomiczny.

2 polubienia

A znasz Marcinkiewicza? Biedny płaci (a własciwie nie płaci) symulantce.

1 polubienie

Cos tam mi sie o uszy obilo, ze za sponsora ma robic.

2 polubienia

Odtworzenie plomby dziewiczej, to drobny zabieg u chirurga, popularne wśród celebrytek zmieniających mężów. Szare myszki też z tego korzystają. Koszt około 1 800 zł, potem miesiąc odwyku bara bara. I jest panna funkiel nówka, chętna do ślubu w czystości. Czy te oczy mogą kłamać, nie nie nie. Około 6 miesięcy temu dostałem taką reklamę na swoją pocztę

3 polubienia

A mnie proponuja gadżety erotyczne… :joy: :joy: :joy:

2 polubienia

Nie jesteś jedyną czy ostatnią, też to dostaję, jak i kobiecą odzież, obówie itd

1 polubienie