Dostałem bana na FB, bo napisałem myśliwemu, że jest mordercą

Pewien myśliwy mordercą wrzucił filmik na FB, gdzie pozwala swoim psom wyciągnąć z nory i rozszarpac borsuka, uderzając w niego jednocześnie szpadlem. Skomentowałem ten film, pisząc, że jest mordercą. I przez to dostałem bana. Myślę, że to już upadek człowieczeństwa

4 polubienia

Film jak rozumiem nie został usunięty z sadystycznym traktowaniem zwierzęcia?

1 polubienie

Tez tak uwazam!

1 polubienie

Nie, nadal mordercy się cieszą pod filmem, że udało im się bestialsko rozszarpac dzikie zwierze, bo “chodziło i kopalo po jego polu”

2 polubienia

Nie chce mi się nawet tego komentować

Zamordował borsuka, bo ten chodził po jego polu. Państwo polskie pozwala myśliwym na mordowanie zwierząt

2 polubienia

Nie możesz tego zgłosić? TOZ zajmie się taką sprawą.

W świecie łapówek?

Nie podchodź do tego pesymistyczne.
Ja miałam do czynienia z ludźmi z TOZ, są bardzo mili i załatwili moją sprawę bez problemu.

Może miał pozwolenie na polowanie? Ja się nie znam ale wiem że są jakieś okresy gdzie na niektóre zwierzęta można polować

1 polubienie

Ale nie tak, to nie było polowanie, a znęcanie się.

3 polubienia

Nie wiem jak prawo łowieckie określa polowanie. Może metoda się nie liczy.
Autor pomówił cały związek kontrolujący populację borsuka :wink:

1 polubienie

Nie wnikam w to, ale myśląc jak normalny człowiek, jeżeli nazywa siebie myśliwym, to niech weźmie tę flintę i strzeli do tego zwierzaka, a nie skazuje go na śmierć przez skatowanie i rozszarpanie.
Jeszcze się tym szczyci i zamieszcza filmik, no ręce opadają.

Takie rzeczy będą miały miejsce dopóki to człowiek jest panem tej ziemi.
To dla nich rozrywka. Chcą sobie pracę urozmaicić. Tak samo jest z ubojem rytualnym.

Proponuję uboj rytualny myśliwych i klusownikow, będzie z tego większy pozytek

1 polubienie

Nałożyłabym takie kary, żeby z ciupy nie wyszli…sadyści.

1 polubienie

Po co do ciupy i z naszych pieniądzy mają ich żywić… Rzucić na pożarcie lwom, tygrysom czy niedzwiedziom w zoo i tyle

Nie przeskoczysz tego. Nie znamy prawa łowieckiego.
TVN od lat ściga myśliwych za podobne akcje. Na spółkę z Greenpeace. Ich można ruszyć dopiero wtedy kiedy polują blisko gospodarstw albo kiedy przez przypadek ustrzelą homo sapiens.

1 polubienie

Oglądałam reportaż jak zabijają okoliczne psy, bo po lesie biegają i im zwierzynę płoszą.
Powinny ich tam pożreć.

1 polubienie

Łowiectwo ma tradycje.
Mają nawet kapelana.