Dostałem bana na FB, bo napisałem myśliwemu, że jest mordercą

Pewien myśliwy mordercą wrzucił filmik na FB, gdzie pozwala swoim psom wyciągnąć z nory i rozszarpac borsuka, uderzając w niego jednocześnie szpadlem. Skomentowałem ten film, pisząc, że jest mordercą. I przez to dostałem bana. Myślę, że to już upadek człowieczeństwa

4polubienia

Film jak rozumiem nie został usunięty z sadystycznym traktowaniem zwierzęcia?

1polubienie

Tez tak uwazam!

1polubienie

Nie, nadal mordercy się cieszą pod filmem, że udało im się bestialsko rozszarpac dzikie zwierze, bo “chodziło i kopalo po jego polu”

2polubienia

Nie chce mi się nawet tego komentować

Zamordował borsuka, bo ten chodził po jego polu. Państwo polskie pozwala myśliwym na mordowanie zwierząt

2polubienia

Nie możesz tego zgłosić? TOZ zajmie się taką sprawą.

W świecie łapówek?

Nie podchodź do tego pesymistyczne.
Ja miałam do czynienia z ludźmi z TOZ, są bardzo mili i załatwili moją sprawę bez problemu.

Może miał pozwolenie na polowanie? Ja się nie znam ale wiem że są jakieś okresy gdzie na niektóre zwierzęta można polować

1polubienie

Ale nie tak, to nie było polowanie, a znęcanie się.

3polubienia

Nie wiem jak prawo łowieckie określa polowanie. Może metoda się nie liczy.
Autor pomówił cały związek kontrolujący populację borsuka :wink:

1polubienie

Nie wnikam w to, ale myśląc jak normalny człowiek, jeżeli nazywa siebie myśliwym, to niech weźmie tę flintę i strzeli do tego zwierzaka, a nie skazuje go na śmierć przez skatowanie i rozszarpanie.
Jeszcze się tym szczyci i zamieszcza filmik, no ręce opadają.

Takie rzeczy będą miały miejsce dopóki to człowiek jest panem tej ziemi.
To dla nich rozrywka. Chcą sobie pracę urozmaicić. Tak samo jest z ubojem rytualnym.

Proponuję uboj rytualny myśliwych i klusownikow, będzie z tego większy pozytek

1polubienie

Nałożyłabym takie kary, żeby z ciupy nie wyszli…sadyści.

1polubienie

Po co do ciupy i z naszych pieniądzy mają ich żywić… Rzucić na pożarcie lwom, tygrysom czy niedzwiedziom w zoo i tyle

Nie przeskoczysz tego. Nie znamy prawa łowieckiego.
TVN od lat ściga myśliwych za podobne akcje. Na spółkę z Greenpeace. Ich można ruszyć dopiero wtedy kiedy polują blisko gospodarstw albo kiedy przez przypadek ustrzelą homo sapiens.

1polubienie

Oglądałam reportaż jak zabijają okoliczne psy, bo po lesie biegają i im zwierzynę płoszą.
Powinny ich tam pożreć.

1polubienie

Łowiectwo ma tradycje.
Mają nawet kapelana.