Dostałem bana na FB, bo napisałem myśliwemu, że jest mordercą

Więc dlaczego ja nie mogę iść polować na myśliwych, bo pójdę za to siedzieć? Skoro oni legalnie mogą zabijać zwierzęta, to ja powinienem moc legalnie zabijać tych morderców i tyle

Podejrzewam, że tak jak wszędzie, wśród myśliwych są osoby normalne, jak i zwyrodnialcy.

1 polubienie

Normalne osoby nie strzelają do zwierząt

1 polubienie

Bo ludzie to lepsze zwierzęta. Myślące teoretycznie. Doskonałe. Najsilniejsze ogniwo. Władcy planety. Sam bóg pozwolił by czynili sobie ziemie poddaną.
Możesz zabić myśliwego ale wtedy spotka cię dotkliwa kara ze strony wymiaru sprawiedliwości.
Ale możesz oczywiście.

Polowanie szpadlem?

Są myśliwi i są kłusownicy.

Dobijanie szpadlem, gdy borsuk został wyciągnięty przez psy z nory

Mysliwi to moim zdaniem,ludzie,ze spaczona psychika.
Jak mozna czerpac radosc,z zabijania.
Nazywac to sportem.
Zglos jak Ci radza do TOZ.lub innej organizscii ktorzy walcza z mysliwyki,z ich barbarzynstwem.

2 polubienia

Człowiek to zło, zachowuje się gorzej niż zwierzęta, zabija dla przyjemności, niszczy wszystko dookoła dla własnych celów. Poza tym zabija sam siebie co jest absurdalne… Oby człowiek szybko sam się wytepil

Ale tak było, jest i będzie. Zabijamy by przetrwać. Zabijamy dla zysku, skór, kości.

Precz z Komuna! Precz z lewacka poprawnościa! :rofl:

To sie nadaje do prokuratury nie ochrone drania dajac bana.

1 polubienie

To nie do TOZ, takie sprawy to prokuratura i naglosnic, ze YT kolejny raz daje d*

1 polubienie

Zgadzam sie z Toba.
Ale tez znajac Tensora,pewnie niezle nabluzgal autorowi filmiku.

1 polubienie

No i za to ma bana. Za obrażanie osoby a nie krytykę tego co ta osoba robi. Zwykły hejt, mowa nienawiści. Być może jeszcze skierował do niej jakieś groźby. Ban uzasadniony.

1 polubienie

Tez tak podejzewam,ze ewentualne zgloszenie do prokuratury,skonczylo by sie ukaraniem obu.

1 polubienie

Powinien sobie odpuścić. Ojcem będzie. Ma być dla dziecka przykładem, autorytetem a nie kimś kogo będzie odwiedzać w więzieniu z mamą.
Nie warto poświęcać ojcostwa dla jakiegoś borsuka.

1 polubienie

Mozna tego borsuka tez bronic w sposob kulturalny,bez hejtu,wyzwisk,grozb.

1 polubienie

Trzeba znać prawo łowieckie najpierw.
Humanitaryzm to inna bajka.

1 polubienie

To prawo lowieckie,pisane jest przez samych mysliwych,to farsa.
To jakby ustawe antyalkoholowa pisali,aktywni alkoholicy,spod sklepu.

1 polubienie