Dostaliście już zwrot nadpłaty podatku?

Za tyle jurków, to wchodzimy juz w ceny hurtowe rzodkiewki, które obecnie kształtują się na poziomie 1,35 złocisza za peczek.

Oo…, to chyba zdecyduję się zostać hurtownikiem rzodkiewków w PL. :joy:

Pragnę szyderczo napomknąć, że wpompowanie w rynek rzodkiewki w Polsce kapitału w wysokości 381,29 euro, moze spowodować drastyczny wzrost ceny tego popularnego warzywa.

Przestancie spekulowac, bo umre ze smiechu :joy: z zazdrosci nie, bo jestem za cwana, zeby komus zazdroscic. Wtedy tylko ja sie mecze, a tak jak nie zazdroszcze, to mam problem z glowy i sie nie wsciekam…
Ta transformacja ustrojowa to przewrocila ludziom w glowie. Sami kapitalisci i spekulanci. :joy: Zacznijcie chociaz dywersyfikowac ryzyko :joy:

Na szczescie w Trogirze mu na wiele nie wystarczy… :winking_face_with_tongue: … A rzodkiewek @joko nie bron @birbant owi. Jak ma 381euro to niech go chociaz brzuch rozboli. Wiem, podla jestem :frowning: :joy:

Polskie rolnictwo nie produkuje oliwy z oliwek ani rakiji orzechowej :rofl:

Taki klimat Panie :roll_eyes:
Trzeba zadowolić się rzodkiewkami :zany_face:

Moje prawie 950 zł brałem na początku marca :zany_face: Gdyby nie pytanie, to bym nawet nie pamiętał już, że coś brałem :rofl:

Ja z podatków płacę tylko VAT, bo podatek cukrowy też już przestałem :wink:

Takiemu to dobrze.
Ale za to nie masz zwrotu i…rzodkiewki :winking_face_with_tongue: :joy: