Za tyle jurków, to wchodzimy juz w ceny hurtowe rzodkiewki, które obecnie kształtują się na poziomie 1,35 złocisza za peczek.
Oo…, to chyba zdecyduję się zostać hurtownikiem rzodkiewków w PL. ![]()
Pragnę szyderczo napomknąć, że wpompowanie w rynek rzodkiewki w Polsce kapitału w wysokości 381,29 euro, moze spowodować drastyczny wzrost ceny tego popularnego warzywa.
Przestancie spekulowac, bo umre ze smiechu
z zazdrosci nie, bo jestem za cwana, zeby komus zazdroscic. Wtedy tylko ja sie mecze, a tak jak nie zazdroszcze, to mam problem z glowy i sie nie wsciekam…
Ta transformacja ustrojowa to przewrocila ludziom w glowie. Sami kapitalisci i spekulanci.
Zacznijcie chociaz dywersyfikowac ryzyko ![]()
Polskie rolnictwo nie produkuje oliwy z oliwek ani rakiji orzechowej ![]()
Taki klimat Panie ![]()
Trzeba zadowolić się rzodkiewkami ![]()
Moje prawie 950 zł brałem na początku marca
Gdyby nie pytanie, to bym nawet nie pamiętał już, że coś brałem ![]()
Ja z podatków płacę tylko VAT, bo podatek cukrowy też już przestałem ![]()
Takiemu to dobrze.
Ale za to nie masz zwrotu i…rzodkiewki
![]()