Dostaliście od kogoś gołą fotkę?

Akordeon

2 polubienia

Chcesz to Ci wyśle? ino przeloguje się na inne konto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :smiling_face_with_three_hearts: :grin: :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Tak… Ale nie wiedziałem że na pytamy są tacy ludzie? Może jeszcze ten ktoś tutaj jest cały czas? W ogóle wy się kontaktujecie że sobą na priv przez pytamy? Że nawet nagimi zdjęciami się wymieniacie? Xd

1 polubienie

Ja tam nie staram się być jakoś ostrożna w necie… pisze co mi nieraz ślina na język… a co kto se pomyśli to nie moja sprawa :upside_down_face: :stuck_out_tongue:

2 polubienia

napisałem już to akordeon.

1 polubienie

Nie znam… Jestem tu od dwóch lat

harmonik

1 polubienie

Coś czuję, że chyba od tego nie dostałam :smiley:

Masakra sami ‘zakamuflowani’ zbreźnicy tu są :joy:

1 polubienie

Ja chyba dostałam te fotki po znajomości :smiley: Bo poznaliśmy się troszkę i polubiliśmy. No i chłopaki się ośmielili za bardzo :smiley:

1 polubienie

Nie.

Przy okazji chciałbym napisać swoje przemyślenie na temat sextingu, choć wiem, że to raczej nie tu przesiadują ludzie, którzy powinni to przeczytać:

Dziewczyno, nie wysyłaj swojemu chłopakowi nagiej fotki, bo i po co? Twój chłopak widuje Cię nago na żywo, więc Twoja naga fotka jest mu potrzebna prawdopodobnie po to, żeby pokazać ją innym.

3 polubienia

Znaczy się mieli nadzieję, że Cię ośmielą bardziej …? :shushing_face: :smiley: A Ajko udaje, że nie wie o co chodzi…:smiley:

1 polubienie

Dobrze wiedzieć, gdyby mnie kiedykolwiek naszło by komukolwiek wysłać … to na pewno byłoby to zdjęcie bez głowy :smiley:

Jedno zdjęcie było nawet takie artystyczne :smiley:
A drugie takie w przypływie chwili.
Ja jakoś się nie wciągnęłam :slight_smile:
A przypomniało mi się, ile było śmiechu jak ja swojemu wcześniejszemu chłopakowi wysłałam swoje nogi, a on mi przysłał swoje :smiley:

2 polubienia

Ogolił chociaż ? :smiley:

Słyszałem też o aplikacji, która ma nakładać na zdjęcie znak wodny składający się z danych adresata, a wówczas adresat nie będzie mógł tej fotki przesłać dalej, bo wyjdzie na jaw, że to on podał dalej.

Nawiązuję tu do historii z mediów, że sexting potrafi doprowadzać nastolatków do tragedii.

2 polubienia

nie :smiley:

Powinienem golić nogi? XD

1 polubienie

Dawaj ! :rofl: :kissing_heart:

:open_mouth: