Dostaliście od kogoś gołą fotkę?

Kiedyś otrzymałem od pewnej przesympatycznej użytkowniczki naprawdę atrakcyjny akt. Przyznam się, że było spore zaskoczone, że w tamtym momencie byłem nawet zakłopotany. W związku z tamtym wydarzeniem i mogącymi nastąpić w przyszłości podobnymi zajściami, chcę uprzedzić wszystkie użytkowniczki naszego forum, że absolutnie nie mam nic przeciwko i wręcz popieram tego typu inicjatywy.
:sweat_smile: :sweat_smile:

2 polubienia

A ja tytuł pytania na pierwszy rzut oka przeczytałem; dostaliście od kogoś gołą piąchą…? :thinking:

1 polubienie

“Zboczenie” zawodowe? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Chyba nie? Raczej gamoństwo wrodzone. :shushing_face:

1 polubienie

Ja zaraziłem się tym sam nie wiem kiedy. Leczyć się nie da. :sweat_smile:

1 polubienie

A tak przy okazji, to przypomniało mi się pewne zdarzenia z dzieciństwa. Lat wtedy miałem 6 i coś nie tak powiedziałem jakiejś starszej dziewczynie, dużo większej ode mnie. No to ona wypłaciła mi taką gałę na szczenę, że błysnęło mi przed oczami. Udało mi się ustać, ale zanim szumy i błyski ustały, to już jej nie było. :grin:

2 polubienia

Słaba płeć? Akurat … :wink:

2 polubienia

Nie wiem, kto tę słabą płać wymyślił?

2 polubienia

A co? Może nie słaba? A weź i udowodnij, że jest inaczej :joy:

2 polubienia

nie

Biada Ci @birbant, jeżeli spróbujesz udowodnić, że słaba płeć nie jest słaba. :grin: :grin:

2 polubienia

Ten… no… ekhm… :upside_down_face:

1 polubienie

Ten? A któren? :wink:

1 polubienie

Język już mi się poplątał, bo pora taka jakby bardziej do snu niż do tłumaczenia :wink: A nie lepiej sobie o pogodzie porozmawiać? :blush:

2 polubienia

Nie, nie lepiej. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

To już wiem, co lepiej. Najlepiej, jak Ty powiesz, która! :stuck_out_tongue: :grin:

1 polubienie

Która?
Ta ruda, lub bura,
a może nawet w paski,
cętki, ciapki lub łaty.
A kiedy?
Przed kilkoma laty.
A komu?
Temu co nie spał w domu.
A jak?
W poprzek i na wspak.
:smile: :smile:

2 polubienia

Fajnie przeczytać tak cudną poezję przed snem :slightly_smiling_face: Może mi się ta Twoja bura przyśni, bo oczy mi się już zamykają :grin:

1 polubienie

Szkoda czasu na spanie. W sumie jest jeszcze całkiem wcześnie. :sweat_smile:

Ja Ci swojego nie przysle. Ze wzgledu na to, ze szanuje Twoje poczucie estetyki.

3 polubienia