Doszło do profanacji?

2 polubienia

Do żadnej profanacji nie doszło. Skoro pomieszczenia wynajęto razem ze sceną do celów prywatnych, to mogli tam (według mnie() zaśpiewać nawet “My jesteśmy krasnoludki hop sa sa”. Gdyby to się stało wśród publiczności, która przybyła na na operę, to byłaby to profanacja, ale na prywatnym przyjęciu w wynajętym pomieszczeniu? Bez przesady.
I dodam: nie lubię Czarnka, a więc jego przyjaciół też nie lubię, ale mimo wszystko jednak jakaś sprawiedliwość obowiązuje.

3 polubienia

Ale wynajęli po cenie dumpingowej a w dodatku od strony BHP nie był ok. A poza tym to obciach oo majtkach śpiewać tam, gdzie Traviata jest wystawiana :face_with_raised_eyebrow:

2 polubienia

Eee to po prostu ciag dalszy bo nam sie nalezy

1 polubienie

Etyka nie sprawiedliwość

1 polubienie

Ciekawe kto i po co takie rzeczy nagrywa a następnie udostępnia? Same krety w polityce.

2 polubienia

Jeśli ktoś wynajmie salę na wesele, to nie powinno nikogo dziwić, że ludzie tam wódkę pili, mimo, że jest to sala AA. Jeśli właściciele opery są oburzeni, to co sobie myśleli wynajmując salę na czyjeś urodziny? Że goście będą rozmawiać tylko szeptem albo wcale i będą uważać, by nie szeleścić papierkami? Skąd to oburzenie? Bo ktoś się nie zastanowił i wynajął salę ludziom na urodziny?

3 polubienia

@joko jest drobne ake - z czyjej kasy to bylo finansowane?
Piawka bywa pozyteczna, ale tyko bywa a nie jest

1 polubienie

Nie Ty jedna chcesz to wiedzieć :smiley:

image

2 polubienia

Koszty cywilizacji

1 polubienie

Profanacja, to za dużo powiedziane, ale ta cała heca, to jest ta istota PiS i jego wyborców. Raz na ludowo, bo qrvq, teraz my…!

1 polubienie

Co do profanacji? To nie wiem na ile archeologiajest profanacją

Szcżątki, które archeologia wydobywa nie są niszczone, ani bezczeszczone.

W Poznaniu był szum, bo dyr Filharmonii nie chciał się zgodzić na Zenka, Ale nie na imprezie zamkniętej, bo wtedy wynajmuje tylko salę i może jakieś dodatki i nie ma wpływu na repertuar. Co do ceny dumpingowej - nie słyszałam, ale tego typu sale nie grzeszą nadmiarem kasy, więc wątpię, czy przystaliby na dopłacanie do interesu. A za BHP sali odpowiada właściciel/zarządca, nie wynajmujący. Za Czarnkiem tez nie przepadam, ale jedno mi się podoba: chce i apeluje do dyr szkół o wprowadzenie większych obowiązków dla uczniów i większych praw dla n-li.

Co co wydobywa się z ziemi sluzy nauce jako takiej profanacja grobów? Jest cos takiego jak farmy trupie, stol sekcyjny i takie rozne zjawiska :cactus:typu kaktus

A tego autor nie napisał :frowning:
jeśli są jakiekolwiek podejrzenia o przekręt, to należy skontrolować! Ale sam Czarnek twierdzi, że nie było go w tym dniu we Wrocławiu. Komu wierzyć? Przecież to łatwo sprawdzić, warto byłoby mu kłamać?

2 polubienia

Jestem i niestety mnie nie ma
A klonowania jeszcze nie wymslono