Wczoraj, kilka kilometrów za miejscowością Swornegacie takie cuda widziałam ![]()
Fajne to.
A gdzie te gacie))
Moze one niesforne?![]()
Ale niesforne,to ponoc bez gaci chodza))
Sopkojnie. @anon80021811 i tak sprzeda takiej co najmniej pakiecik majteczek tygodniowek.
Swietne! Ciekawe co by jeszcze bylo, gdyby gacie byly niesforne… ![]()
Haha !!
Właśnie w tym miesiącu mam plan sprzedażowy na gacie i wciskam jak oszalała ![]()
Ja też zrobiłam kilka zdjęć z okazji dożynek w mojej miejscowości , skasowałam przez przypadek , sznurek traktorów pięknie ozdobionych jechało pod kościół.
To ladnie wyglada!
Tak , dodatkowo wszyscy klaksony włączyli.
OOO, jak HARMONIJNIE! ![]()


