Dożynkowe fantazje :)

Wczoraj, kilka kilometrów za miejscowością Swornegacie takie cuda widziałam :smile:


Fajne to.

A gdzie te gacie))

Moze one niesforne?:rofl:

Ale niesforne,to ponoc bez gaci chodza))

Sopkojnie. @anon80021811 i tak sprzeda takiej co najmniej pakiecik majteczek tygodniowek.

Swietne! Ciekawe co by jeszcze bylo, gdyby gacie byly niesforne… :smile:

Haha !!
Właśnie w tym miesiącu mam plan sprzedażowy na gacie i wciskam jak oszalała :smile:

Ja też zrobiłam kilka zdjęć z okazji dożynek w mojej miejscowości , skasowałam przez przypadek , sznurek traktorów pięknie ozdobionych jechało pod kościół.

To ladnie wyglada!

Tak , dodatkowo wszyscy klaksony włączyli.

OOO, jak HARMONIJNIE! :smile:

A propos wiejskich fantazji … Tutaj z Danii