Dzięcioł odleciał

I hopla na ipla. :grinning:

1 polubienie

A dziekuje!!!
Chyba obejrze zanim znajde plyte:))

1 polubienie

Wcale nie łatwo było go poszukać, takie filmy to teraz perełki.

3 polubienia

Ja w ogole nie szukam bo ekran komputera i siedzenie przed nim w odleglosci pol metra to dla mnie zadna radość.Ale ten film mial dla mnie swoj ciezar gatunkowy od zawsze :smile:

2 polubienia

Pierwsza, polska edycja Big Brothera była pierwszą i ostatnią, którą starałem się śledzić. Gosia, Manuela, Gulczas, Klaudiusz i Dzięcioł.

Fajny gość. Inteligentny, konkretny, zrównoważony

Rest In Peace Dzięcioł. :candle:

.Big Brother czuwa.

1 polubienie

Pamiętam teatr jaki Klaudiusz urządził kiedy jedna z dziewczyn, chyba to była Sewioło, brała prysznic, oczywiście na golasa, a kabina była bez drzwi. Klaudiusz ustawił krzesło na wprost kabiny i jeszcze zawołał chłopaków. Usiedli i oglądali spektakl.
Ja pozostałych edycji też nie oglądałem.

1 polubienie

Jakaś Frytka mnie się jeszcze kojarzy, ale co i jak, to już nie pamiętam. Nie oglądałem tego, ale słyszałem, jak ludzie sobie o tym gadali.

@birbant, widzę że jesteś szybszy od @collins02’a, no i dobry jesteś. To na pewno Pingwin bo pamiętam że krótki był tytuł.
Podobno dlatego podłożyli inny głos gdyż głos Konarskiej, chociaż doskonały w śpiewie, zupełnie nie zdał egzaminu aktorskiego w dialogach.

1 polubienie

Po prostu, przypomniało mi się. Przypadek. Częściej już zapominam.

1 polubienie

Na Ciebie @Bocca-Lupo zawsze mozna liczyć.:yum:

2 polubienia

Frytka (Frykowska?) to była inna edycja. Była autorem skandalu obyczajowego. Kiedyś pusta celebrytka a niedawno gdzieś wyczytałem że skończyła studia, czy może nawet doktorat obroniła. Ale głowy za to info nie daję.
Sevkowic był jakiś czas radnym w Chorzowie, nawet na prezydenta startował, potem prowadził żeńską sekcję piłki ręcznej w Ruchu Chorzów, a potem go podobno wywalili. Ale restaurację, jak sobie wymarzył, chyba dalej ma.

1 polubienie

Frytka to wnuczka Wojciecha Frykowskiego,przyjaciela Romana Polanskiego.Zostal zamordowany razem z Sharon Tate,przez bande Mansona…

4 polubienia

Trudno uwierzyć w takie związki.

Niestety to prawda.I to ogolnie dostepna.
Sam Wojciech Frykowski byl swego czasu,mezem Agnieszki Osieckiej,co pewnie juz w ogole nie bedzie Ci sie miescic w glowie :laughing:

4 polubienia

Ten Frykowski? Pojęcia o tym nie miałem. Zresztą nie znałem nazwiska rzeczonej Frytki.

1 polubienie

Wojciech.Mial zdaje sie brata ale to o niego chodzi.
Nie byla to postac krystaliczna.Uchodzil za"producenta" ale to raczej eufemizm…Kilka opisow z ksiazki M.Grzebałkowskiej"Komeda",sugerowałoby raczej ze to wieczny imprezowicz…

2 polubienia

Jeszcze bardziej mnie zaskoczyłeś @collins02. Wprawdzie gdzies tam w głowie się tłucze przy Osieckiej coś podobnego do Frykowski ale w życiu bym nie skojarzył.

2 polubienia

Mówią że on popełnił samobójstwo

Frykowski?
Przeciez to mozna sprawdzic bo ta historia jest dokladnie znana swiatu.Zostal zamordowany przez bande Mansona,wraz z Sharon Tate.

2 polubienia

Dzięcioł