Dzięcioł odleciał

W Piąteczkowym quizie @birbant zapowiedział że dzięcioły się zlecą. A tu Dzięcioł odleciał w zaświaty.
Najmłodsi nie znają bo to już 18 lat minęło. Starsi nie wszyscy oglądali bo to coś dziwnego było. Ale ponieważ to była rewelacyjna nowość która przyszła z Zachodu i to w okresie zachłystywania się nim, więc sporo Polaków oglądało pierwsze wydanie Big Brother’a. Wielu też pamięta pierwszego zwycięzcę.
Janusz Dzięcioł był strażnikiem miejskim w Świeciu. Potem, na fali popularności, poszedł w politykę, został posłem. Starszy, sympatyczny, niegłupi pan.
Wjechał pod pociąg na przejeździe kolejowym. Szkoda chłopa.

3 polubienia

Co prawda nie oglądałem tego “show” ale nazwisko obiło mi się o uszy. Szkoda chłopa.

1 polubienie

W ogóle nie miałem pojęcia o tym człowieku.

3 polubienia

Dla mnie Dziecioł to…Wieslaw Gołas w jednym ze starych filmów.

2 polubienia

Pamiętam.

1 polubienie

To reality show kojarzy mi się tylko z jednym nazwiskiem; Warchoł. On był z Koszalina, Taki fachowiec od sztuk walki. Miałem okoliczność poznania go osobiście, ale nie bardzo kontynuowałem tę znajomość, bo go nie polubiłem. Po jakimś czasie dowiedziałem się, że uczestniczył w Wielkim Bracie. Nadawał się tam jak najbardziej.

1 polubienie

Film też pamiętam. To był festiwal znanych, znakomitych nazwisk aktorskich.

2 polubienia

Emisji BB było kilka, teraz lecą kolejne. Ja oglądałem tylko pierwszą. I niektóre osoby z pierwszego wydania przez jakiś czas funkcjonowały w życiu publicznym, w mediach, w TV, w filmie.
Warchoły to w latach 60 i 70 wychodziły na ulice aby protestować.:face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

Fakt,obsadzony gwiazdami az po brzegi.Prawdziwymi gwiazdami!

1 polubienie

Grzegorz Warchoł to znakimty a malo kojarzony,aktor.

1 polubienie

Nieco odbiegając od tematu i nawiązując do Twojego filmowego Dzięcioła @collins02.
W jakimś filmie wystąpiła Krystyna Konarska, ładna dziewucha z ładnym głosem. Lecz w tym filmie podłożono jej głos Kaliny Jędrusik, nie wiadomo dlaczego. Myślałem że to Dzięcioł właśnie ale jednak nie.
Czy w swojej znakomitej pamięci muzycznej nie wygrzebiesz tego filmu? Znasz tę sprawę?

2 polubienia

oj przedawkował
wielki brat jest wieczny, zbieg okoliczności i nazwiska? to tylko przypadek

Ten “mój” to był Józef. Nie wypada mówić o nim źle, bo nie żyje już. Ale nie darzyłem go sympatią i były tego powody.
Podobny stosunek mam go trenera Gmitruka.

Służę uprzejmie; - “Pingwin”

1 polubienie

Przyszla " kolej" na niego. “Pociąg” do nieuwagi miał.

2 polubienia

Krystyna Konarska to piosenkaraka wiec dlaczego ktos mialby jej podkladac głos?
Nie wiem czy to o to chodzi bo znam chyba tylko jeden film z jej udzialem,za taki ktory zawsze UWIELBIALEM.To “Pingwin”,z zakochanym w niej,Andrzejem Kozakiem…Widzialem to wiele razy ale bardzo dawno temu i nie mam pojecia czy to byl głos Jędrusik…

1 polubienie

Tak. W Pingwinie Pod Konarską podkładała głos Jędrusik.

A w filmie Wilcze Echa za Bruno O Ya mówił Bogusz Bilewski.

2 polubienia

Kiedys rzadko zwracalem na to uwage wiec dzisiaj nawet Bruno bym nie skojarzyl z czyms takim.Natomiast uwazam ze to zmarnowana kariera…
Moze uda sie zdobyc Pingwina?Dzis jest juz latwiej…Ostatnio zdobylem"Rozwodow nie bedzie",genialne trzy miniatury spiete w jeden film,ze wspanialymi rolami…

2 polubienia

To był DOBRY LUDZKI CZŁOWIEK…
Może myślał o prezentach dla innych…i się zagapił…
MIKOŁAJ przyniósł prezent jemu…MAKABRA!

2 polubienia

Na Ipla jest.

3 polubienia