Dzień dobry, jak się macie Pytoludki

w ten niedzielny, pogodny poranek?

6 polubień

Hejka. Pogodnie ale chłodno w porównaniu z ostatnim tygodniem …a to dzisiaj jest niedziela? Jak się pracuje w takim systemie jak ja to ciężko się połapać tym bardziej ze pustki na ulicach bez względu na dzień tygodnia …:thinking:

5 polubień

Niedziela? masakara chyba się odrealniłam… jaki dzień tygodnia dziś? aż sprawdzę!

2 polubienia

Hej! Zaraz zrobię sobie coś do jedzenia…

2 polubienia

Smacznego!

1 polubienie

Kiełbasa z jabłkami… Dziękuję! :smile:

1 polubienie

Dzień dobry,
Myślałam że dzisiaj wtorek, dzwonię do stolarza że go nie ma a tu niespodzianka bo on jeszcze śpi bo na miłość boska jest niedziela :grin:
Kawka wypita, spacer z psem był, wstawić pranie przydałoby się i można wyruszyć na spacer w dwójkę w góry :wink:

3 polubienia

Serio? co dzisiaj za dzień tygodnia? robicie sobie jaja? bo nie sprawdziłam jeszcze, powiedz proszę? wtorek czy niedziela? Pytam powaznie:D

1 polubienie

W moim telefonie wyświetla się niedziela :smiley: ufff to wam się jednak poparzestawiało przez kwarantanne :smiley:

2 polubienia

Ja już myślałam, że mi się przestawiły i dni i godziny…

1 polubienie

zlosliwa bede :wink:
jak sie maja brytyjskie koty zdejmowane z drzewa?
bo ostatnio???

2 polubienia

Angielskie koty są za grube żeby wejść na drzewo …:man_shrugging:

3 polubienia

Długo spałem. Lenię się strasznie. Myślę jak to będzie z tą epidemią.

2 polubienia

Właśnie niepogodny. Śnieg padał. Wieje jak cholera. Nadrabiam robotę i zrobiłam jakieś fit ciasto. Nawet dobre wyszło i nie połapali się, że z fasoli

3 polubienia

@humoreska niedziela :wink: na szczęście jutro poniedziałek i wszystko wraca do normy :grin:

3 polubienia

Śnieg. Wiosna idzie.

4 polubienia

Ojjj,chyba nie mam prawa, przepraszam!!!

Humorek Ci dopisuje, brawo! :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

Dzień dobry ! U mnie śnieg jutro i pojutrze, teraz chwilowo jest deszczowo i pochłaniam kalorie, nie muszę mieć fit

1 polubienie

Nieraz w pracy mi podpowiadają dyskretnie jaki dzień tygodnia itd. Nieraz takie przemęczenie jest męczące

4 polubienia