Dzień dobry w Dniu Obrączek Małżeńskich. Nosicie takie?


:wink: :innocent:

2 polubienia

2 polubienia

A u mnie dzisiaj słonecznie i miło było…
image

2 polubienia

SMOCZYSKO dziś pożegnało zimę.
Strzaskalo się dziś na brązowo.
U mnie dziś było 24 stopnie.
I słońce.
Dużo słońca.

1 polubienie

Przed W i O śni E

Przed W i O śni E

7 polubień

Dobre,

3 polubienia

Jak mi założono tak do dziś noszę niezmiennie.

3 polubienia

Ja ponosiłam jakiś czas mamy obrączkę. Ale była na mnie za duża i kiedyś zdjęłam razem z rękawiczką…

3 polubienia

Pewnie. Od 31 lat tę samą.

2 polubienia

@SMOK.Maciej
To gdzie ty mieszkasz? W Afryce?

@Szczery_do_BULU
:+1: :+1:

@Antykwa
To jednak mezczyzni chyba czesciej nosza obraczki

1 polubienie

@elsie
A rekawiczke pewnie zgubilas?

Niestety tylko obrączka wyleciała…

1 polubienie

Południowa Europa.
Obecnie.

2 polubienia

Niby miałem oficjalnie obrączkę na ślubie a nie oficjalnie dostałem podróbę, o czym przekonał mnie złotnik gdy żona zakombinowała ją na kolczyki przerobić bez mojej wiedzy - jeszcze mi awanturę zrobiła że nie oryginalna, i tak zaliczyłem 1 mc cichych dni bo pamiętliwa była !. W sumie specjalnie obrączką się nie przejąłem bardziej co się stało z kasą na nią, rodzice zrobili przekręt co było nie fajne i aż tyle

2 polubienia

Mi początkowo przeszkadzała w pracy. Skoro wszyscy dookoła wiedzieli że mam żonę legalnie to obrączka zbędna i niczego nie załatwi za mnie

2 polubienia

@kaziu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

1 polubienie

Po tym ich wyskoku wiedziałem że są łase i chytre i na kasę, co się potem wielokrotnie sprawdziło i znaczyło problemy finansowe. Tak że z żoną to jest ino fajnie na obrazku, podobnie z teściami do których straciłem szacunek i trzeba se było radzić jeszcze samemu

3 polubienia

Nie rozumiem pytania.Obraczka jest po to by ją nosić.Od 21 lat nie zdjąłem jej nigdy na dłużej niz 10 sekund.
Zginal wtedy Buddy Holy oraz Ritchie Valens.A mowi sie o tym,zreszta w tradycyjnie glupi i bezrefleksyjny sposob,od lat wczesnych,70-tych,gdy Don Mc Lean ngrał swoj przebój"American Pie[The Day The Music Died]".
Jest taka fajna scena w Szklanej pulapce gdy Bruce Willis pokazuje podrywającej go dziewczynie,swoją obrączkę :slightly_smiling_face:

3 polubienia