Dzień dobry w Dniu Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów

@okonek
Moj byl bodajze Ruhla o ile dobrze pamietam

@ratatujka
Dla ciebie tez milego oraz duzo zdrowia i spokojnych nerwow!

To byly te porzadniejsze, buksiaki to robili tandetne, kolorowe z plastiku i z blaszana sprężyna. Obowiazkowo rozmiar xxl i fosforyzujace wskazowki.

1 polubienie

Ani się waż!!! Będzie Cię straszył swoimi zagadkami do końca życia!. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Mój Atlantic, pamiątka po dziadku cieszy teraz pewnego włamywacza :frowning:

1 polubienie

Ruhla.

1 polubienie

Piekny zegar.
Mierze w cos takiego do jednego z pokoi…

1 polubienie

A czort wie… Plastikowy raj Hoeneckera mial pare fajnych wyrobow, ale zegarki do nich nie nalezaly.

2 polubienia

Kompletnie nieświadoma dzisiejszych “świąt” zarządziłam sobie dzień relaksu i oczywiście czekolada jest tu elementem niezbędnym.
Dowiedziałam się ,że łączenie czekolady z kawą jest bardzo korzystne dla naszych zszarganych nerwów i mózgu,ale to już jutro spróbuję tego sposobu.

2 polubienia

Czekolada zdecydowanie lepsza od innych slodyczy

1 polubienie

A ja dostalam to w spadku
Nawet chodzi, ale nieczynny na razie, bo co godzine wydzwania

Zamiast pieniędzy Aleksandra podaruje
To wszystkim dzieciom zapewne smakuje :sunglasses:

2 polubienia

Aleksandra?
hmmm… :thinking:

Jak inaczej mówi się na Aleksandrę?

Chyba Sandra, ale dlaczego dzieciom smakuje?

Jakis batonik?

Pewnie tak, ale ja batonikow nie jadam ani sie nie znam

Ola.

2 polubienia

Oczywiście, że Ola. Aleksandra to przecież Ola! Dobrze birbant, że przyszedłeś i pomogłeś … Poza tym co używamy zamiast pieniędzy? I inaczej słowo podaruje?

2 polubienia

Informacja pochodzi z (przetłumaczonej) strony Wiki w języku angielskim.
Stosowny fragment brzmi: Spośród ludności pracującej 13,4% korzystało z transportu publicznego, aby dostać się do pracy, a 60,5% korzystało z prywatnego samochodu. Przyznaję że pomyliłem się pisząc o chodzeniu piechotą.Dane pochodzą ze spisu w roku 2000.

3 polubienia