Dzień dobry w Dniu Tęczy

W Niemczech raz ochraniałem taką paradę w niedużej miejscowości. Taką lokalną z okolic.
Więcej tego już nie podejmowałem. Ta jedna mi wystarczyła.
Później dałem się namówić w Holandii na zamkniętą imprezę lesbijek. W lokalu. I też po raz ostatni.

2 polubienia

Prace mam blisko więc zawsze chodzę piechotą. To dobre rozwiązanie bo można mieć promile we krwi i nikogo po drodze nie zabiję.

2 polubienia

@birbant
Moze w malych miastach i male grupy - to cos innego. W Hamburgu jest kawiarenka dla lesbijek, ale tez bym tam nie poszla i nie tylko dlatego ze lesbijka nie jestem
A w Hamburgu wszyscy bawili sie swietnie. Poczucie humoru prawie kabaretowe + znani artysci…
Nie wiem jak teraz, bo oglodalam to live dosc dawno temu

2 polubienia

Ta parada, to jakieś 15 lat temu, jeszcze gdy w Niemczech pracowałem. Te lesbijki ze 2 lata później. Co tu gadać? Nadmiar alkoholu i narkotyki zlikwidują każde hamulce.

2 polubienia

@Devil
To ty tak co dzien z tymi promilami?
:crazy_face:

1 polubienie

Plan Marshalla byl “nie dla nas”,zamiast chodzenia wole mimo wszystko rower [no chyba ze w górach] wiec dzisiaj nic nie świetuje.

2 polubienia

@collins02
A tak nie na temat: O ile pamietam grales kiedys na perkusji?..Odpowiedz czy tak?

2 polubienia

Bardzo krótko.Zespol byl punkowy a ja nie.I dlatego mowy nie bylo o byciu razem.Samo kumplowanie sie,nie wystarczy.

2 polubienia

@collins02
To mi wystarczy, to nic ze krotko…

Prosze o następne pytania :wink:

1 polubienie

Masz rację. Ale, moim zdaniem, Marsze są po to żeby własnie tych ludzi zrównać z innymi. Żeby nie byli “gorsi”. Niestety realizacja też mi się nie podoba.

1 polubienie

Ja znam, przynajmniej dwie. No, cztery!

1 polubienie

Jakie “zrównać”? A nie są równi? Mają takie same prawa, jak każdy. A nie można w żaden sposób zmusić pana A, żeby lubił pana B. Bez względu na orientację seksualną. Czy oni myślą, że społeczeństwo dzięki takim działaniom ich polubi??? Da im jakieś przywileje??? Z jakiej racji?

4 polubienia

Nie chcą przywilejów, chcą być traktowani normalnie, a nie napiętnowani!

2 polubienia

A kto ich pietnuje?
Czy za przeproszeniem homoseksualizm trzeba manifestowac zachowaniem niczym galerianki? Homo i niewiadomo obu plci podczepiaja sie pod feminizm?
A poszly mnie wont. Mi wystarczy walki o moje prawa jako kobiety, niech sobie tęczowa trzodka sama radzi.

3 polubienia

Są traktowani normalnie, przez normalnych ludzi. Myślisz, że wiece i manifestacje zmuszą tych, którzy ich piętnują (czyli kto?) do zaprzestania piętnowania? Czy może raczej odwrotnie?

4 polubienia

Nie, nie trzeba manifestować Jestem przeciwna wszelkim manifestacjom (hetero również). Ale niestety większość mówi "ten pedał’ lub “ta lesba”. I to jest napiętnowanie.

2 polubienia

Jak widać u nas większość nie jest normalna, niestety…

1 polubienie

Ci, którzy piętnują zasłużyli na pasem w dupę. I to dotąd aż nie przestaną!

1 polubienie

Wole nie myslec jak oni hetero nazywaja bedac w swoim gronie?

3 polubienia