Dzień dobry w Dniu Tęczy

Ponieważ znam, to wiem że się z nimi przyjaźnią i niczego złego nie mówią! Skąd takie podejrzenia??? Opieram to na przykładach swoich znajomych. Trzeba pamiętać, że wśród “ludzi sztuki” jest wielu homo. Może dlatego, że są bardzo wrażliwi…

1 polubienie

Mówią, mówią.

3 polubienia

NIGDY nie słyszałam! Mnie lesbijki niańczyły kiedy byłam w ciąży. Nigdy tak dobrze w pracy nie miałam.

1 polubienie

Mowia. To nie jest jednolite srodowisko.

3 polubienia

Miałem parę lesbijek za sąsiadki. To były bardzo fajne dziewczyny. Niestety nie tylko one są lesbijkami.

3 polubienia

Mówię o tym, które znam z własnego doświadczenia. I, przecież nikogo nie będę przekonywać do zmiany postawy. Mówię o swojej.

3 polubienia

I tak trzymać, szanowna koleżanko. :blush:

2 polubienia

Bo jeśli są fajne, to są fajne! A “homo” to tylko właściwość … (wg mnie).

1 polubienie

A dlaczego dzielisz ludzi na homo i hetero? Ludzie dzielą się na mądrych i głupich, na życzliwych i zawistnych, na optymistów i pesymistów. Jakiś podział zawsze jest, ale w Twoim wypadku wśród gejów jest tyle samo mądrych, co i głupich. Tyle samo życzliwych, co zawistnych itd.
Dlaczego więc mają mieć więcej praw niż pozostali?
Jeśli człowiek jest mądry, życzliwy pogodny, to dla mnie nie ma znaczenia, czy jest gejem, czy nie. Ale nie będę hm… łaskawszym okiem patrzyła na czyjeś wybryki, tylko dlatego, że jest lgbw.

4 polubienia

Oooo zaraz poczułam się znakomicie (mimo, że jestem zdecydowanie hetero…) :+1: A w ogole zaraz zacznę wchłaniać JAJKA! Czy to o czymś świadczy??? :innocent:

2 polubienia

Jajka, to inna bajka. :grin:

2 polubienia

Bardzo lubię. Ale miewam OKRES!!! :innocent: Potrafi być tak że rok nie jem. A dalej po prostu się obżeram…

3 polubienia

To ja mam tak z lodami.

2 polubienia

Ja TEŻ! W ogóle nachodzi mnie nie do opanowania chęć (lub niechęć) do czegoś co lubię. Uważam, że organizm wie co robi…

3 polubienia

Zorganizowany organizm… :grinning:

3 polubienia

@collins02, nie ograniczaj się, są przecież rowery górskie. Więc na ukochane siodełko i w ukochane góry. :grinning:

2 polubienia

Hej znawcy tęczowego luda. Macie przedyskutowane, więc proszę o informację.
Połowa ludzkości kroczy pod tęczową flagą. A jaka łopocze nad drugą połową?

1 polubienie

Zdania co do kolorystyki sa podzielone. Mnie w stan melancholii wprawia estonska, niebieskic, czarny i bialy. Smutna taka.

3 polubienia

Mam rower moze nie wyscigowy ale bardzo uniwersalny.Tylko gor w Anglii nie ma.A na zakupy chodze pieszo bo autobusy wykresliłem definitywnie. :slightly_smiling_face:

4 polubienia

Mnie też kolorystyka tej flagi uderza.

1 polubienie