Dzień dobry w Międzynarodowym Dniu Mistrza Gry

to aż 13 rower z tuningowany w firmie w pojęciu do rehabilitacji, dla zdrowego mało przydatny i nieekonomiczny, budowany od podstaw chyba po znajomości - specjalna rama, inne kąty nachyleń, przełożenia i kilka bajerów, choć z wyglądu to rower. Pierwszy to Wheleer 696 jakoś tak z angielska, solidny ful automatyka biegów, kół, linki z gwarancją 5 lat i poszedł, ludzie kradną wszystko, co ma jakąkolwiek wartość bez sentymentów, nawet wózki dziecięce

2 polubienia

Myslałem ze chodzi o rower stacjonarny,bez kół,do treningu domowego.To musi byc diablo drogie…

2 polubienia

Teraz taką opcję rozważam po szkodzie, niemniej koszt tego Wheleera to cena 2 dobrych aut, sponsorem była firma prywatna. W jej zakresie był rower, serwis na koszt producenta, dla ciebie tylko eksploatacja. jakoś się wstrzeliłem w promocję ofert reklamy i był aż 7 lat ze mną

2 polubienia

Bylem pare dni temu w filii firmy Trek…
Szokujące…Mam na mysli ceny.Moja opona kosztowala 79 zl. i…była jedyną tak tanią w ofercie…

2 polubienia

Oto mistrz…
Moze nawet nie dla mnie ale jestem przekonany ze jego rozmach i umilowanie melodii,przypadnie Ci do gustu.

3 polubienia

@collins02
I nie mylisz sie.
Przypadlo,
I to jak!!!

1 polubienie