Dzień dobry w Światowym Dniu bez Samochodu

Inne święta tez nietypowe to:

  • Dzień Ćwiczenia Przed Lustrem Prośby o Podwyżkę Płacy (macie cały weekend na ćwiczenie :grinning:)
  • Dzień Osób Niesłyszących
  • Dzień Białej Czekolady
  • Światowy Dzień Nosorożca
  • Dzień Słonia
    - Światowy Dzień Morza
    - Międzynarodowy Dzień Rzek

Prawie morze: Hamburg, widok na Elbę (zdjęcie syna)

5 polubień

Ja wstawię słonia , niestety nie widziałam to na wybiegu , przez sekundę pojawił się nosorożec i uciekł do zagrody , ale na szybko zrobiłam zdjęcie figurki :grin:

1 polubienie

Raczej widok na pływająca kamienice :sweat_smile:
A znowu będą mieli tamat dnia, jak się udały obchody dnia bez samochodu… W niedzielę jak wszyscy jak nie rodzinny obiadek to powrót z weekendu?

1 polubienie

Z ta kamienica to masz racje.
Ja w Bibliotece znalazlam cala ksiazke na temat tych juz nie kamienic, ale miast plywajacych…ile zanieczyszczen ile plastiku…
Przejerzalam. Ale nie wypozyczylam bo nie chce sie denerwowac. I tak mam juz problem z masowa wycinka drzew u nas

1 polubienie

Bardzo udana ta figurka

1 polubienie

O nie… ja muszę nagłośnienie do magazynu zawieźć… nosić nie będę. Na złość ten dzień bez samochodu? :wink:

3 polubienia

Dzisiaj? W niedziele?

2 polubienia

Wiesz jak u nas ten dzień różni się od innych ? Przez 24 h komunikacja miejska jest darmowa , ale pomyśl , kto odstawi auto , żeby autobusem jechać jeśli musi ? :wink:

2 polubienia

A kiedy się imprezki muzyczne robi ?
We wtorek ? :wink:

2 polubienia

Jak zwykle bez sensu - Dzień bez samochodu w niedzielę!

2 polubienia

Nie mam sakochodu,moj pojazd jest eko(elektryczny) a prad przeciez z gniadka))
Podwyzke wlasmie dostalem 215€
200€ z Wloch.
15€z Polski))
Posietuje dzien morza,w ktorym jestem zakochany
Google Photos

1 polubienie

Aa Dzien dobry)))

1 polubienie

To ja swietuje NOSOROZCA!

2 polubienia

W temacie niesłyszących zawsze kojarzy mi się filmowo ten oscarowy : “Dzieci gorszego Boga” :slight_smile:
Białej czekolady nie zjem, nawet mowy nie ma, a słonie, to jedne z moich ulubionych ! :smiley:
Inteligentne, rodzinne, oddane …

No i małe słoniątka mnie rozczulają i do bólu rozśmieszają. Ta trąba między nogami tak im się bezwładnie macha, że czasem mam wrażenie, że na początku nie wiedzą co z nią zrobić i do czego właściwie służy :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Takie slone sloniatka… :grin:

1 polubienie

Moze w Polsce bez sensu, bo malo widze tam ludzi na rowerach. U nas dzisiaj festyn rowerowy!

Podzielam twoja niechec do bialej czekolady i sympatie do sloni

1 polubienie

:dizzy_face:

1 polubienie

Moj syn tez lubi morze, to znaczy to “prawie morze” czyli Elbe. Mowi ze to jego Heimat (ojczyzna). Niestey na poludniu Niemiec tego nie ma

1 polubienie

Czyz nie jest piekny? :grin:

1 polubienie