Dziewczyna sprzedaje na OLX książki warte 8-10 zł za 150-200 zł

@Bingola Sama mam tę książkę, którą ona wystawiła za 150 zł. 10 innych osób wystawiło tę samą książkę (ta sama okładka, wydanie) za 25-10 zł. Ja dałam cenę 8 zł bo chcę szybko sprzedać :upside_down_face: To nie jest jakiś biały kruk.

1 polubienie

@Antykwa Rejestrujesz się przy pomocy adresu e-mail. Ustalasz login i hasło. Potem już możesz dodawać ogłoszenia. Dodawanie jest bardzo intuicyjne. Dodajesz zdjęcia. Wybierasz kategorię. Dodajesz opis. Jest opcja dodawania przesyłki. OLX to są niby ogłoszenia lokalne z odbiorem osobistym, ale można też wysyłać na całą Polskę. https://pomoc.olx.pl/hc/pl/articles/210631229-Rejestracja-w-OLX zobacz tu bardzo przystępnie objaśnione. Korzystasz na komputerze czy na telefonie?

2 polubienia

@Antykwa Jeśli nie chce Ci się robić iluś tam ogłoszeń możesz zrobić jedno zdjęcie rozłożonych książek i w opisie wymienić wsz książki, które oferujesz.

2 polubienia

Zanim zaczniesz wyprzedawac to moze jakies prawo pierwokupu dla pytamkow?
Kategoria kupno/sprzedaz jest.

3 polubienia

To całkiem niezły pomysł, taki pierwokup dla pytamków. Mozns by tu w serwisie dodac zaklafke slbo choc przypiete pytanie KUPIE, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ?

3 polubienia

Jest kategoria - wystarczy zalozyc pytanie.

2 polubienia

O proszę, nawet nie wiedziałem!

Jaka to książka?

4 polubienia

Po pierwszym razie jest łatwiejsze, po piątym już bardzo proste i łatwe, i można innych do tego przekonywać.
Ale z rebusami jest trochę trudniej.image

2 polubienia

Dobrze, oprocz uzycia kategorii byloby wpisac slowo kupie czy sprzedam

1 polubienie

Czyli bez loginu i hasła sie nie da. To jest to czego najbardziej nie lubię i najczęściej to mnie zawodzi. W internecie żegluję tylko na komputerze.
Ale zajrzę na ten OLX, najpierw spróbuję sprzedać garaż.

2 polubienia

Księga pamiątkowa z okazji 10-lecia Polski odrodzonej. Taki wielki, gruby, jakby atlas historyczny.
Pomyliły mi się książki, ta ma siłą rzeczy mniej niż 100 lat, ale jest bardziej wartościowa.
Mam też jakiś chyba podręcznik do historii z roku 1917, ale on byłby raczej mniej wartościowy, bo jest podniszczony i chyba nie jest aż tak rzadkim i cennym egzemplarzem.

4 polubienia

Wydanie z 1928?

Ten podręcznik z 17 jest bardzo dużo wart.

4 polubienia

Nie pamiętam, z którego roku, bo popatrzyłam tylko na okładkę, ale chyba 1928. W każdym razie ma 1928 w tytule :wink:
Podejrzewam, że ten podręcznik też byłby sporo wart, ale jest trochę pomazany i dosłownie grozi rozpadnięciem się w rękach.
Chociaż pod tym względem i tak trzyma się lepiej niż większość książek z lat 80-tych i 90-tych, które prawie wszystkie są na słabym papierze, klejone i dosłownie lecą z nich kartki po przewróceniu strony.

4 polubienia

Ten podręcznik delikatnie odkurz, owiń grubszym papierem szczelnie, a ten papier folią.

Ta druga książka jest jeszcze w posiadaniu kilkunastu osób. ale zadbaj o nią w podobny sposób.

W stosownym momencie zwrócę się do Ciebie na priwie.

3 polubienia

To mi sie podoba!
Wartość sama w sobie.
Wczoraj tak wylowilem w rozmowie,plyte ktorej szukam…Facet jednak chce za duzo i sie caly czas waham…Na classic rock są jednak nie tylko idealiści :innocent:

2 polubienia

Czyli wnioskuję z tego, że obie są leżącymi w zasięgu ręki żyłami złota? :smirk:

2 polubienia

Nie kupisz za to odrzutowca, ale te książki swą wartość mają. Po zarazie pogadamy.

2 polubienia

@Antykwa Na olx można sprzedać wszystko. Tylko zdaje się że za ogłoszenia dotyczące nieruchomości jest jakaś prowizja.

2 polubienia

Mam kilka książek z XIX wieku!

2 polubienia