Dziewczyna sprzedaje na OLX książki warte 8-10 zł za 150-200 zł

I nic mnie nie mówiłeś? Zapodawaj tytuła…

1 polubienie

Popularnonaukowe: Z dziedziny przyrody i przemyslu oraz jeden tom encyklopedii

2 polubienia

O cholera, chciałbym je pooglądać trochę.

Zapraszam. Ale jedna z nich się praktycznie rozsypuje w palcach

1 polubienie

Z zaproszenia skorzystam niewątpliwie. Ale bulguru jeść nie bedę… :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Juz wiesz co to bulgur?:grinning:

Bleee… :joy:

1 polubienie

Jestem podobnego zdania

Nie może być inaczej. Ja dziś porządną potrawkę z kurczaka w sosie własnem.

@okonek @birbant A ja za to bardzo lubię tę kaszę.

1 polubienie

Nie zabronione, wszakże. Ale od birbanta z kaszą, to bardzo z daleka… :grinning:

Ja zadnej kaszy nie lubię. No moze tatarczana utopiona w swarkach z grzybami zjem

1 polubienie

To było kaszotto pomidorowe

1 polubienie

@Antykwa Możesz założyć sobie notesik w którym będziesz mieć loginy i hasła do najczęściej używanych serwisów, oczywiście tylko do użytku domowego Twojego własnego. Jeśli na olx dasz opcję żeby Cię zapamiętał to nie będziesz musiał logować się za każdym razem.

1 polubienie

Rada dobra, nie da się przecież tych wszystkich danych zapamiętać. Czy nie uważasz jednak że czas notesików już przeminął? Ja przechowuję te dane nieco inaczej. Mimo tego tak sie dzieje, że częstokroć, choć głowę daję że wpisuję właściwe dane, nie są one akceptowane, a ja dostaję białej gorączki. I dlatego moja aktywność w sieci jest skromna. Z tego też powodu raczej nie dysponuję zapamiętywania moich danych, często są to jednorazowe wizyty.

A ja uzywam notesików.Zapisuje dokladnie tak jak 50 lat temu,ludzkim jezykiem a nie skrotami z dominującą literą"x"…To by mi nic nie mówiło…
A kiedy pisze tytul filmu i nazwisko,w 9 na 10 przypadkow,wim o co chodzi…
Jest to zreszta idealna metoda przy malarstwie,jesli tak jak dzisiaj,nie ma mozliwosci wizytowania galeriii

@Antykwa Sama mam taki notesik :slightly_smiling_face: Mam tyle danych do zapamiętania, że bym nie ogarnęła. Jest też opcja łącznia kont: przy pomocy jednego adresu można obsługiwać kilka kont - jednak nie korzystam z tego, choć pewnie bardzo ułatwiłoby życie.

Proponuje nie powielać stereotypów o Januszach i Grażynach, nie wszyscy o tym tych imionach są głupi :frowning:

1 polubienie

Towar bądź usługa jest warta tyle, ile klient jest w stanie zapłacić.

.punkt.

2 polubienia

@ZiraaeL Racja. To się jednak tyczy, moim zdaniem, produktów trudno dostępnych i takich które mają choćby minimalny odcień wyjątkowości. Nie książki, którą 20 innych sprzedających oferuje na tym samym serwisie 80 procent taniej…

2 polubienia