Dziewczyny używacie rozświetlacza do twarzy ?

Dziś sobie chciałam kupić u klientki w drogerii .
Wybór był duży.
A moja wiedza na ten temat za mała.
Było mnóstwo odcieni.
Od jasnego różu po brąz i czerwień.
Ktoś używa i wie jak się do tego zabrać?

1 polubienie

Nie
I bez tego promienieje :joy:

4 polubienia

Ty cała świecisz intelektem, poczuciem humoru i w ogóle zajebistością. Natalko. :grinning:

2 polubienia

Nie wiem , to podświetlenie to ledowe czy jakaś latareczka na baterię ?. :stuck_out_tongue:

Używam, pewnie że tak :slight_smile: Zwłaszcza teraz latem gdy mam mały make-up.
Dobry rozświetlacz robi całą robotę.

1 polubienie

To pokaż jaki i co się z tym robi :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Nie używam, nie podoba mi się ten efekt, wolę matową cerę, a ostatnio się w ogóle przestałam malować. Ale wszystko zależy, jaki efekt chcesz uzyskać, gdzie ten rozświetlacz nakładać i jaką masz cerę. Kiedy się maluję, zamiast rozświetlacza używam jasnego cienia z drobinkami na same łuki brwiowe i w kąciki oczu, spełnia tę samą funkcję, poza tym cera matowa.

1 polubienie

Dodaj się na fb na grupę makijażing, tam jest sporo porad odnośnie makijażu i dziewczyny są bardzo ogarnięte w temacie, sporo zajmuje się makijażem profesjonalnie albo są pasjonatkami, na pewno doradzą.

1 polubienie

:heart::heart::heart::heart:

1 polubienie

No właśnie @

1 polubienie

Już szukam :slight_smile:

1 polubienie

Maybelline Master https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,107131,maybelline-master-strobing-stick-illuminating-highlighter.html

1 polubienie

To chyba faceci wymyślili :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Mogę Cię też zaprosić, jak chcesz.

1 polubienie

Nie wiem jak. Nie uzywam

1 polubienie

Dzięki @anon78353551 :heart:
Poszukam go :heart:

1 polubienie

Jasne !!
Cmok !!!

1 polubienie

@anon78353551 toż to śminka, ino usta się tym maluje ?
Dobra , żarty , żartami , niedawno zastanawiałam się nad zakupem kosmetyków na jesienną porę , rozswietlacza nigdy nie używałam , zawsze miałam tłustą cenę , nie wiem czy powinnam to stosować.

2 polubienia

Najlepiej rozświetla photoshop.

2 polubienia

Jak masz tłustą to raczej nie polecam, w ogóle, do strobingu trzeba mieć cerę bez skazy. To ważne.

3 polubienia