Dziewczyny używacie rozświetlacza do twarzy ?

Zawsze mówiłam stanowcze nie rozswietlaczowi do momentu, aż koleżanka z wakacji przywiozła mi to cudo. Spróbowałam i się wkrecila. Ja lubię delikatnie rozswietlenie bardzo subtelne, zresztą jak cały moj makijaż :)) kocham makeup no makeup. Bardzo często nakładam podkład mineralny, odrobinkę pudru, róż, rozswietlacz, czasami tez bronzer. Mimo wielu kosmetyków wszystko używam minimalnie i daje to efekt glow. Latem z malowania oczu rezygnuje całkowicie - naturalnie mam duże także bez tuszu jest ok.

2 polubienia

Stro co ?
Odstawiłam na chwilę książkę , psychologiczny eksperyment myślowy , bo mi z uszu już dymi , a Ty jeszcze cięższy kaliber ściągasz @anon78353551 :sweat:

1 polubienie

Może ta pani podpowie Ci, który wybrać.
Pamiętaj, że to co drogie wcale nie oznacza, że najlepsze :wink:

2 polubienia

Tak sie nazywa rozświetlanie ✴ STROBING UJARZMIONY - JAK GO STOSOWAĆ NA CO DZIEŃ ✴ - YouTube

1 polubienie

Filmiku nie umiem wstawić z YT :joy:

1 polubienie

Kopiujesz i wklejasz bez żadnych ceregieli :wink:

1 polubienie

Opinie ma świetne !

1 polubienie

Nie otwieram linku, ja jednak wolę dźwigać ciężar paskudny :stuck_out_tongue:

I wydajne na maksa

1 polubienie

Czyli wydasz 2 stówki, ale styka na rok ?
:smiley:

1 polubienie
1 polubienie

Więcej, rozświetlacza nakładasz niewielką ilość, bo w innym wypadku będziesz wyglądała jak neon :rofl:
Kup na początek ten tani z mojego filmiku, bo nigdy nie wiesz jaki kolor będzie wyglądał dobrze na Twojej karnacji, a potem dopiero rozglądaj się za droższymi.

1 polubienie

To w Polsce jest w ogóle dostępne? Nie widzialam tego w Sephorze. Ja bym powiedziała że dwa lata to minimum

1 polubienie

Becca ma swoje produkty w Douglasie.

1 polubienie

Na pewno w Sephorze mają puder z becci. Co do tego zestawu to nie wiem. Koleżanka ze Stanów przytargała

1 polubienie

Dzięki @anon78353551 !
W końcu wiem jak to nakładać!
Zapisuje w ulubionych!
Jeszcze raz dzięki!

Może i racja @Bocca-Lupo :smile:

1 polubienie

Ale w sumie nadal nie wiem co kupić na początek!
@anon78353551 podała w sztyfcie , @Julia produkt ciężko dostępny.
Oba super .
A filmik jest gdzie babka nakłada pędzelkiem.
A więc co kupić na zestaw dla początkujących?

Nie używam rozświetlacza, wystarczy, że świecę dobrym przykładem :slight_smile:

4 polubienia

Zacnie !:heart:

1 polubienie