Dziś rocznica wyborów w 1989 roku. Czy ktoś pamięta takie ważne fakty?

W Samo Południe i 15.10 do Yumy, to dwa klasyki, powiedziałbym, że najlkasyczniejsze z klasycznych obok jeszcze paru.

2 polubienia

Wlasciwie zaslugują na osobny temat :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Dokładnie. Ale na szczęście u Bingoli jesteśmy. :grin:

1 polubienie

To znaczy?

2 polubienia

Znam na tyle typa, że wiem, iż mu takie odchyłki w temacie nie przeszkadzają.

3 polubienia

To nie jest odchyłka bo w przypadku tych westernow,kostium Dzikiego Zachodu byl sprawą dosyć umowną a tematyka odwolywala sie do powojennych niepokojów zwiazanych z mccartyzmem.Na szczescie nie byly to"Pamiatki z celulozy" a filmy fantastycznie uniwersalne.Tu dorzucam znakomity"Czarny dzien w Black Rock" ze Spencerem Tracy…Western w nieco uwspolczesnionym kostiumie.
Nigdy nie zasmiecam cudzych tematów!Chyba ze ktos zwraca sie do mnie bezpośrednio.

2 polubienia

:grinning: :grinning: :grinning:
ale mowa o 4 czerwca 1989

3 polubienia

Za miesiąc, czyli 5 lipca kończyłem wtedy 37 lat. :grin:

2 polubienia

No dobra…Sila skojarzeń daleko odbiegających,nieco mnie poniosła.
To sie nie powtórzy.

2 polubienia

ale wtedy zorganizowanie imprezy nie bylo takie trudne - maz mial imieninourodziny na sw.Jana - w tym czasie Polska byla zarzucona tanim spirytusem o wdziecznej nazwie Royal. bimbrownicy zaczynali bankrutowac :slight_smile:. niestety nie na dlugo bo zrobila sie z tego afera.
podobnie jak pozniej za Balcerowicza zaginal szlachetny zawod cinkciarza.
dziki kapitalizm, panie, dziki…

2 polubienia

Nie przejmuj się tak. Same swoje tu są… Focha nie będzie. :grin:

2 polubienia

Taras Vodka i Taras Bulba szły cysternami z Ukrainy, część zostawała u nas, a reszta szła na zachód. Operatywność ludzka, panie dzieju, niepomierną jest…

2 polubienia

e tam, u mnie w pytaniach tez mozna “balaganic” :wink:

1 polubienie

To ja tylko prosze ze jesli zagram bluesa to nie chce w odpowiedzi duetu Universe ani licytowania sie jakimis klipami nie z mojej bajki.
A jesli spytam o pilkarskie rozgrywki to raczej nie chcialbym rozmawiac o tym co na obiad…
Przeciez KAZDY jesli ma ochote pogadac o cebuli i czosnku,moze zalozyć WŁASNY temat,prawda?

2 polubienia

ale przeciez jak pamietam masz zaznaczone w profilu, ze nie chcesz odbiegania od tematu? jesli nie to zaznacz i sprawa rozwiazana. spamerow sie ukryje albo stworzy nowy watek gdzie spamerami nie beda.

2 polubienia

Owszem,mam zaznaczone ale kogo to obchodzi?Kto tam zagląda?I kto mysli respektować?

1 polubienie

to sie przypomnij, sie pozamiata.

1 polubienie

Zaglądałem i wiem, że u Ciebie trzeba trzymać się tematu. Mimo, że jestem jednostką wybitnie niezdyscyplinowaną, staram się szanować takie życzenie, choć nie zawsze mi się to udaje.

4 polubienia

I dlatego Ty jeden mnie rozumiesz @birbant :blush:

1 polubienie

Bo my oboje jesteśmy wyjątkowo tematu się trzymający… :crazy_face:

2 polubienia