Dziś w debilnej cywilizacji ludzkiej złapałem gumę na rowerze.

Jutro mnie będzie czekała wizyta w warsztacie i wydatek. Nie widziałem, aby jakieś harmonijne stworzenia DSHN-u łapały gumy, które najpierw debilna cywilizacja musi wyprodukować

DSHN to skrót od Doskonałego Systemu Harmonii Natury.

debilna guma jest niczym w porównaniu z kontuzją stawu skokowego - więc nie marudź.
Na przyszłość kup sobie zestaw naprawczy i nie będziesz musiał nikomu płacić

5 polubień

Jeszcze nie widziałem wiewiórki na rowerze, to może być przyczyną.

Więc czemu nie przemieszczasz się po harmonijnemu pieszo, tylko jeździsz ludzkim rowerem?

6 polubień

Aaa, to te zestawy naprawcze pewnie rozdają darmo na skrzyżowaniach ulic…

A nie umiesz sam naprawić?

3 polubienia

weź przestań. wywodzisz się z czasów gdzie każdy musiał naprawiać rower. Ludzie rozkladali na podwórkach silnik kaszla.
Po za tym omijasz prowizję mechanika - decyzja należy do Ciebie.

2 polubienia

Kosztują 3-4 pln

2 polubienia

Skoro cywilizacja jest debilna to dlaczego korzystasz z jej dobrodziejstw i tworów ? Dlaczego jeździsz na rowerze? Dlaczego piszesz na komputerze w internecie o wypadku przez twór debilnej cywilizacji mieszkasz w domu itd…?

5 polubień

Sprawniej to raczej pójdzie wprawionym, @anon25287923

A mój czas przeliczony na pieniądze, to pewnie jeszcze ze 2 lub 3x tyle.

I co z tego? twój czas jest równy 0 bo jesteś emerytem

Tu mnie wstawili, abym zademonstrował wydostanie się z patologii nieharmonijności, @Sheev

Ale zajmuję się bezcennym odkręcaniem skutków patologicznej cywilizacji ludzkiej, @anon25287923

Potrzebujesz czasu? mogę ci go dać

2 polubienia

Albo masz poglądy i jesteś im wierny albo je odrzuć Poza tym kto cię tu wstawił na siłę?
W dodatku od lat głosisz swoje poglądy na jednym forum teraz na drugim przecząc swoim przekonaniom Jak ty chcesz zmian na świecie? Rewolucji? Jak piszesz do małej grupki

3 polubienia

Miałes pecha i trafiłes na owoc nieharmonijnej roboty partaczy tudzież ktoś kiedyś rzucił na drogę coś ostrego i po wielu latach właśnie TY na to wjechałeś. Efekt motyla.

3 polubienia

Tu dla swoich przydatności testuję reakcje nieharmonijnego gatunku ludzkiego na pożyteczne, harmonijne dążenia, @Devil

Jestem wierny swym poglądom i dążeniom, i nie wyobrażam sobie od nich odstąpić, @Sheev

Jakoś tego nie widać choćby na przykładzie tego roweru W dodatku nie odniosłeś do reszty mojego komentarza

1 polubienie

Liczę przede wszystkim na Siły Wyższe i na siebie, @Sheev, nawet jak Wielki Mistrz miał podobno niewiele większą grupkę uczniów.