Dziwne podobieństwa..?

Czy zauważyliście, że politycy wykazujący się największą ignorancją w sprawie (ś)wirusa są z tak zwanej prawej strony, lub z zapędami dyktatorskimi? Na razie największą ignorancją wykazali się:

Trump
Johnson
Łukaszenko
Kaczyński i cały PIS

Trump i Johnson już zostali brutalnie sprowadzeni na ziemię. Kto następny - nasi sąsiedzi, czy Jaro?

6 polubień

Też to zauważyłem. Dodam nieśmiało, że nie tylko dotyczy to polityków.

6 polubień

Może ma to związek defektami wyobraźni lub świętą wiarą, że wirus też się im podporządkuje tak, jak ludzie?

4 polubienia

To twardziele. Nie wymikają

1 polubienie

I jak zwykle Korwin-Mikke.
Prawactwo tak już ma. Do nich nie dociera, że pojawiło sie coś nowego, coś z czym trzeba się zmierzyć, pomyśleć, zachować się inaczej niż dotychczas. Nie -– ma być tak jak było zawsze, bo tradycja jest najważniejsza.

7 polubień

Takie trochę “betoniarskie” myślenie. A na beton czasem nie ma rady.

6 polubień
2 polubienia

Lukaszenka to nie bedzie takie latwe. tam moze zadzialac homo sovieticus czyli jak gaszono Czarnobyl…
Prezes? ja sie zastanawiam na ile on jeszcze kontaktuje w kwestii rzeczywistosci? choc jeszcze szkody narobic moze.
PiS w koncu sie doigra? to zalezy jak ludzie zareaguja jak im bliscy czy oni sami zaczna chorowac.

5 polubień

Jedynym powodem wciskania wyborów na siłę w maju jest nadzieja, że wielu wyznawców PIS jeszcze nie zatrybi co się dzieje. Ale ja myślę, że nie zdążą. Pierwsze 100 tysięcy ludzi zarażało się 3 miesiące. Następne 100 tysięcy 12 dni. Teraz zajęło to 3 dni. Myślę, że następne 100,000 będzie zarażone w ciągu 24 godzin.
W Ontario wyliczyli, że jeżeli opóźnią prędkość zarażania się o połowę, to łóżek na intensywnej terapii starczy na 37 dni. A w Polsce, gdzie służba zdrowia jest mniej ważna niż kasa na KURWizję?

9 polubień

Zaczęłam zastanawiać się nad tym, co napisałeś i ogarnął mnie strach. Nie chcę o tym myśleć. Moje myślenie nikomu w niczym nie pomoże.

4 polubienia

zgadza sie i teraz nagle dla prezesa konstytucja rzecz swieta???

4 polubienia

Mnie jeszcze bardziej martwi to:

Po obliczeniach, w stanie poważnym, krytycznym lub martwym jest 7.4% zarażonych. Jedyna pociecha w tym, że naprawdę zarażonych jest dużo więcej. Tak, dużo więcej, żeby odsetek poważnych problemów był mniejszy.

A Kaczyński i jego pieski z PIS pierd…lą jak potłuczeni, że jest normalnie.

7 polubień

Nie rozumiem o co chodzi z ignorancja polskiej władzy niby? Przecież to reszta Europy może się uczyć od Polski XD

1 polubienie

Kuźwa, przecież ten debil Kaczyński to zwykły bandyta. Jak można mówić w radiu, że lekarze, którzy alarmują, że epidemia jest poważna mają polityczną agendę implikując, że albo się mylą, alb kłamią? Zwykły skur…wysyn i bandyta. Teraz to myślę, że pchają do wyborów w maju, bo im mniej wykształcony elektorat wymrze przed jesienią.

8 polubień

najgorsze jest to, ze ludzie w jego bredzenie wierza.

6 polubień

Jak są tacy, co w płaską Ziemię wierzą, to czemu nie być takich, co Kaczyńskiemu dają wiarę. I to jest nieszczęście dla Polski.

7 polubień

@joko
A moze mysla (jezeli w ogole mysla) ze za pieniadze mozna kupic zdrowie

2 polubienia

Czyżbyś na oczy zaczął przeglądać?

1 polubienie

@Szczery_do_BULU
On tak mowil???
:dizzy_face:

1 polubienie

Na własne uszy słyszałem, jak sugerował, że lekarze mają polityczną agendę. Ten pies pluł na ludzi, którzy narażają swoje życie ratując innych. A sam jak zwykle śpi do południa. Co takiego Polacy zrobili, że Bóg pokarał ich takim skoorwielem?

8 polubień