Ekstremalny quiz nr 385

Poradziłeś sobie w quizie copiątkowym? Świetnie, ale nie licz na komplet w ekstremalnym! :slight_smile:

Ja 9/12, a źle: manifest pisarza, Srebrny Niedźwiedź i twarz Sfinksa.
“Szaragi” na zasadzie najmniej prawdopodobnej odpowiedzi, a pomnik Chopina na logikę.
Reszta w miarę nietrudna,

3 polubienia

Tym razem osiem!

4 polubienia

11|12 Srebrny Niedźwiedź zeżarł mi jedno do kompletu. Wcale nie taki trudny ten ekstremus.

4 polubienia

10/12. Rano za wcześnie się ucieszyłam :disappointed:

4 polubienia

nie jet tak zle , w kompleksy przy piatku nie wpadlam
11/12
zle szaragi - pierwsze slysze to slowo (nie liczac szaragowego posla kolegi @birbant)

3 polubienia

Za dzieciństwa mojego dość popularne określenie. Ostatnio nie spotykałem.

2 polubienia

6/12 Czyli na dwoje babsko wróżyło. szczerze mówiąc, to mnie ten wynik cieszy … :rabbit:

Mogło i bywało gorzej :slight_smile:

5 polubień

8/12 a zle sfinks,szaragi,karta narodów i pomnik Chopina.Scenarzysta na dlugie myślenie ale opłaciło sie :slightly_smiling_face:

5 polubień

To ja mam 7, ale w tym dwa strzały… więc jakoby jakoby :wink: gorzej już chyba nie będzie.

4 polubienia

Ci, co mają powyżej 10, to normalne kujony są :stuck_out_tongue: :wink:

6 polubień

Ja byłem zawsze mistrzem w ściąganiu. Tu chorela, nie ma od kogo … Stąd mam takie rezultaty. Myślę, że będzie to zrozumiane i wzięte pod uwagę. .

6 polubień

Benasek… witaj w klubie mistrzów :wink: :joy:

4 polubienia

Wiesz co, ja to bym chciał być mistrzem w innym ściąganiu @joko

Napiszę Ci w tajemnicy szyfrem, by nikt go niepowołany nie rozczytał, a Ty mnie nie wydaj., bo nie wypada, bym takie sprośne rzeczy pisał …

Chciałbym być takim mistrzem, by rezultatem były

B.B.M.

Pomarzyć można, no nie? :cowboy_hat_face:

4 polubienia

Ożesz Tyyyyy!!! :wink:
No popatrz, zwykle muszę się namęczyć, by rebus rozwiązać, a ten jakoś tak błyskawicznie :joy:
Chyba coś ze mną nie tak :wink:

3 polubienia

@benasek Ty jesteś, kuźwa geniusz!!! :grinning:

3 polubienia

Wyrabia się koleżanka wyrabia … :grin:

3 polubienia

No weź mu tak nie pisz, bo zażyczy sobie, żebyśmy mu buty wyczyścili, a ja nie lubię czyścić butów :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Chyba Geniuś … Geniuś Trąbka :cowboy_hat_face:

1 polubienie

joko, ja Ci wyczyszczę … Normalnie całe sąsiedztwo się w nich będzie przeglądać …
– Pani kochana, ale ma pani botki wyczyszczone, kto pani tak je wyczyścił?
– A taki jeden … Geniuś, Geniuś Trąbka :grin:

3 polubienia

No nie… Po takiej obietnicy, to mnie tak zatkało, że aż nie wiem co odpisać :wink:

1 polubienie