Euro 2020 a klękanie przed meczem

Znalazłam artykuł : Polacy uklękną przed meczem? Europa podzielona.
Zaintrygowana weszłam aby przeczytać, bo już myślałam, że może będą się modlić na klęcząco, ale nie. Co sądzicie o takim geście? Europa podzielona, a my?

2 polubienia

ja to uwazam co uwazam jak czarnemu zle na wiecie to niech kleka sie i modli.
pusty i nikomu nieporzebny gest.

3 polubienia

Bardzo licze na Polaków ze przynajmniej w tej formie sie nie skompromitują i nie dołożą swej cegiełki do czarnego rasizmu.
Juz kiedys napisalem co o tym sądze i dzisiaj,mam zdanie jeszcze bardziej jaskrawo wrogie.
Wczoraj bylem w północnym Luton.To jedno z najbrzydszych miast jakie poznalem w Anglii…Ale to co tam zobaczylem…
Nigdy nie byłem w takim “kotle”.Tam wcale nie ma Anglików.Tam na palcach jednej ręki mozna policzyć murzynów.To jest maly Islamabad! Z niewielką domieszką Hindusów.
Za to wszedzie,w kazdym oknie palestyńskie flagi i napisy w stylu:“Stand Up For Fight”,Death for Israel czy Freedom Palestine…
Trudno mi powiedziec co tam sie dzialo…Normalnie po manifach jest bałagan i brud.Tyle ze tam to taka norma jak u cyganow na Słowacji.Żaden wiec wyróznik…
Ciekawe czy na Golders Green w Londynie [dystrykt żydowski] tez w kazdym oknie napisy typu Kill The Palestine? :thinking:

4 polubienia

Mam nadzieję, że do tego stopnia nie zwariowali …

6 polubień

Tak sie konczy mieszanie polityki ze sportem

2 polubienia

Ciekawa strona…Nigdy o niej nie slyszalem.
A ten rasistowski burdel doczeka sie jeszcze!

1 polubienie

Też zajrzałam, bo nie znam tej strony. Ciekawe kto jest włascicielem, bo trafiłam na taki tytuł: Węgry chcą wprowadzić zakaz promocji homoseksualizmu Jak można promować homoseksualizm?
I nie tylko Belgowie: https://paradyzja.com/przed-meczem-irlandia-wegry-kibice-wygwizdali-wyspiarzy-za-klekanie-dla-komunistow-z-blm-video/
cokolwiek to BLM znaczy

1 polubienie

Jestem przeciw. Sport to nie miejsce na takie szopki. Nawet Boniek skrytykował ten pomysł.

6 polubień

No!Czyli jeszcze nie wszystko stracone :wink:
Wskoczyłem na ten link…I ok. Zapamietam bo chyba warto.
Niby to tylko jedna strona jakiejś działaności ale i tak,krzepi!

1 polubienie

I jeszcze to: 18-latka, która telefonem nagrała śmierć Floyda, dostała Pulitzera - gdyby upubliczniła film z umierającym moim bliskim, to chyba bym ją oskalpowała, a tu proszę, prestiżowa nagroda. A może to portal z kłamliwymi informacjami?

5 polubień

Super, dziękuję wszystkim. Nie jestem odosobniona i jak @Bingola uważam, że sport to sport, dość już biznes w nim miesza. Polityka mu tylko zaszkodzi.

3 polubienia

Tez na to zwrocilem uwage.To juz jest skandal jakiego nie potrafie opisać.Ciekawe jaka nagroda czeka tych ktorzy nagrali kopanie głowy syryjskiego zolnierza,niczym futbolówki.Widzialem to na wlasne oczy…
Podobnie jak spalenie żywcem jordanskiego żolnierza-pilota,przez islamskie ścierwo dla jakiejs ichniej tv.
A moze jeszcze ich nazwą dziennikarzami nowych czasów?Kto wie… :exploding_head:

6 polubień

Niezalezni zbieracze informacji.
Serwer tez pewnie poza PL. Sa tez na fb i twitterze

1 polubienie

Ważne ze piszą z daleka od polit.poprawnosci.Przynajmniej takie odniosłem wrazenie…

1 polubienie

Czasem ta sa ciekawotki czlowiek pogryzl psa…
Ale na oglol udkumentowane

1 polubienie

Piszesz na silnym wietrze???
Ledwie zrozumialem sens…

1 polubienie

Z telefonu, a zmienilam klawiaturę na międzynarodową i głupoty wychodzą jak się spieszę

1 polubienie

A niech nasi klękają, a nawet niech się położą na murawie przed meczem. Ale, na Boga, niech wygrają! Bo mam kiepskie przeczucia.

2 polubienia

No chyba bym Cie na cl wpisal na starym forum…
Jak taka hanba moze być Ci obojętna?Jak mozna przymykac oczy na takie parapolityczne perwersje zasyfiające sport???

2 polubienia

Luzik, kolego. Przecież w ten sposób dałem do zrozumienia od czego jest sport. Klęczenie czy leżenie nic nie pomoże w wygraniu meczu. Czy inne hokus - pokus.

A na poważnie, to można oddać hołd komuś, co być powinno, Np, jak było po Heysel. A te takie gesty pseudo polityczne mnie śmieszą. Jak nienazywanie murzyna murzynem.

2 polubienia