Euro 2024 startujemy

Na jakim programie w Polsce będą mecze?

3 polubienia

TVP i Eurosport

2 polubienia

A to dobrze …

Skoro koleżanka @okonek założyła ten temat, to proponuję go kontynuować. Tylko niech zlikwiduje ten znak zapytania w tytule i będzie ok. :grinning:

Za jakieś dwie godziny inauguracja meczem Niemcy - Szkocja. Wszystko przemawia za gospodarzami, w Monachium tłumy kibiców, ale ja kibicował będę Szkotom i już. A Ty @collins02 co sądzisz w tej sprawie?
Wzywam też innych do udziału w Euro.

2 polubienia

Od dziecka kibicuje Szkotom i ich waleczności.Bykiem na mnie tutaj patrzą bo się wygadałem…
Mój przyjaciel z którym zawsze oglądałem mecze Szkotów,niestety odszedł w grudniu…Zreszta,poki jestem tu a nie w Poznaniu… :thinking:
Ale zasadniczo nic się nigdy nie zmieni.No chyba ze Szkocja wystawi 11 murzynów i zamiast krzyża św.Andrzeja,pomacha tęczowa szmata… :face_with_raised_eyebrow:
Na szczęście,nie zanosi się :wink:

3 polubienia

Jak obstawiasz i czy będziesz oglądał? Nie do pomyślenia dla mnie jest by transmisja nie szła w Anglii.

3 polubienia

Tak się składa ze od dość dawna nie wiem nic na temat niemieckiej Turcji czy tureckich Niemiec.
Na papierze pewnie wszyscy stawiają na Niemców ale wydaje mi się ze,szczegolnie w pierwszym meczu, Szkoci nie są bez szans.1:1.
Transmisja jest i mimo iz jestem w pracy,poradze sobie :wink:

2 polubienia

Faworytem są Niemcy, ale Szkotów, absolutnie nie przekreślam.

2 polubienia

W niedzielę mecz z Niderlandią w Hamburgu.
A mnie, qrwa, tam nie będzie, bo opiekam się andaluzyjskim słońcem i zamiast piwa, piję jakąś cervezę :frowning:

Sytuacja i aktualny układ drużyn w Grupie D napawa mnie jednak optymizmem :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

No faktycznie andaluzyjski piekarnik i tamtejszejsza cerveza to przymiarka do piekła.

1 polubienie

No to zaczyna się dziać. Po uroczystości otwarcia piłkarze wychodzą na murawę. Otwieram piwo.

2 polubienia

Niemce ciśli, ciśli i wyciśli. 1:0 w 10 min. Po ładnej akcji, choć sam mecz póki co, taki sobie. Gola strzelił Wirtz-17.

2:0-18 min. Musiala. Szkoci grają piach.

1 polubienie

Niemcy wygrywają 2:0

Ciśli, bo oni są systematyczni :thinking:

1 polubienie

masakra…

1 polubienie

Karny i 3:0- Havertz, a Szkoci w dziesiątkę grać będą. Miazga. Ale jak się gra, tak się ma.

Za nami I połowa. Szkoci mnie rozczarowali kompletnie, grali niemrawo i anemicznie, zaledwie dalszym tłem będąc dla rozpędzonych Niemców. A na dodatek stracili zawodnika.

4 polubienia

Mecz otwarcia -wymarzony dla gospodarzy. Az mi tych Szkodow żal. …

3 polubienia

To chyba najsłabsza Szkocja jaka kiedykolwiek widziałem…Mecz ogólnie mało ciekawy ale Szkoci z taka gra nie wyjdą z grupy…

3 polubienia

Kolega @birbant się niech cieszy, że lemoniadów nie musisz pić tylko piwo… Od dzieciiuf …próbowanych przed sprzedaniem.

2 polubienia

Tego się w ogóle nie da oglądać…Albo ja się już nie nadaje do współczesnego futbolu…
Co roku oglądam mniej i mniej i, jak tak dalej pójdzie,to nic się nie zmieni…

2 polubienia