Euro 2024 startujemy

Teraz Hiszpania vs Włochy. Na razie bez bramek

Włosi strzelają Hiszpanom gola i jest 1 : 0 dla Hiszpanii :rofl:

1 polubienie

No właśnie…

Hiszpania-Wlochy syf:syf czyli najgorsza tradycja mistrzostw
Trudno sie dziwic bo gra idzie o awans i pozycje po owym ale oglądalne jest to tylko z nazwy…

2 polubienia

Co nie zmienia faktu, że dzis wielu hiszpanskich kibiców do pracy stawiło sie w stanie “zużytym”.
A który to samobój w tym turnieju?

2 polubienia

Naliczyłem 4.
I chyba 0 karnych.

1 polubienie

A to normalne.Trudno doprawdy się dziwić :beer::innocent: Czwarty?

2 polubienia

Ja naliczyłem 4 samobóje.
Doczołgałem się do końca tego meczu i uważam, że to italczyki psuli grę, starając się przeszkadzać dobrze grającym espańczykom.

Dziś nasz mecz, który prawdę powie, jak oceniać polską drużynę.

Niestety, nie dane mi będzie oglądać pierwszego spotkania w całości, ale powinienem, tak jak wczoraj, przynajmniej na II połówkę się załapać.

2 polubienia

Zachorzales nie w czas???
Ja właśnie wróciłem ze szpitala gdzie zafundowano mi ponowne badania jako pokłosie pobytu tamże w czasie wielkanocnym.Po godzinie naciskania,mierzenia,pobierania krwi oraz…sikania,pan doktor orzekła żem zdrów całkowicie!
Co było do udowodnienia a teraz w nagrodę inkasuje pełne słońce oraz Stella Artois w ogródku pubowym :beer::smirk:

2 polubienia

Chorzenie ma to do siebie, że zawsze jest nie w czas. Paskudnie, nagle mi się coś przytrafiło, na szczęście nie ma to nic wspólnego z innymi mymi niedomaganiami.
Ale cieszę się, żeś zdrów i bądź zawsze, albo, przynajmniej jak najdłużej.

Bardzo lubię Stella Artois… :+1:

2 polubienia

Oczywiście ale w czasie mistrzostw to podwójnie nie w czas…

1 polubienie

I to jest, właśnie przerąbane. Ale USG dopiero 2 lipca, dziś tylko odbiór pozostałych leków i jeszcze jedna rozmowa z lekarzem, do którego trafiłem wczoraj. Myślę, że II połowę Ukrainy zaliczę, a potem już będzie z górki.

Ale za godzinę będzie VNL i nasi z Argentyną. Ku memu zdziwieniu pludraki to transmitują, więc pełnia szczęścia. Najlepiej, żeby nasi wygrali w trzech setach, to wtedy nie będę musiał się spieszyć do lekarza na 15.00.

2 polubienia

A dziewczyny chyba też dzisiaj z Turcją… Jeszcze się nie orientowałem ale to bez znaczenia bo ,jak już pisałem,są nawet transmisje z fascynującego łowienia ryb ale siatkówki po prostu nie ma.Nie istnieje :confounded:
Nie ma takiego miasta jak Londyn,coorna :roll_eyes:

1 polubienie

O kurna! Dziewuchy dziś? Myślałem, że jutro. Zaraz sprawdzę.

Niedobrze, bo dziewczyny grają zaraz po meczu chłopaków. Trudno to logistycznie ogarnąć, ale i tak tu tego nie transmitują.

1 polubienie

Wygramy z Austrią?
:grimacing:

Wygramy.No kiedyś to musi nastąpić!!!

3 polubienia

A teraz zobaczymy czy Słowacja jest taka silna i czy Ukraina jest taka słaba…

Powinnismy.
W koncu cos nam sie za ten Wiedeń należy?
Tylko przy tym jazgocie pseudokomentatorow i pozal sie Boże ekspertow? Byle nie zauroczyli …

2 polubienia

To jest najwspanialszy bonus dla mnie,wynikający z wyjazdu.
Komentatorzy brytyjscy!
To jest inny świat i zasluguje właściwie na osobny temat…
Przy czym…goście w studiu ze Szkocji to osobny temat w osobnym temacie…A jak jest jeszcze Aly Mc Coist to zapomnij o zrozumieniu czegokolwiek :joy:

1 polubienie

I jest gol dla Słowacji!
I znowu to samo…Niby Ukraina robi chwilami lepsze wrażenie ale bramka dla przeciwnika…
Odnosze po raz kolejny wrażenie że obrońcy ukraińscy grają jakby miękkim dydkiem byli robieni…
Dziwna drużyna…

1 polubienie