Euro 2024 startujemy

No zobaczymy kto zgarnie pulę.
Ja stawiam na jakąś jednobramkową przewage Polski. Fuksem.

1 polubienie

W pierwszej minucie Albania strzela gola Italii i prowadzi 1:0.

A prowadzi Albania

Długo to nie trwało. Już 1:1.

2:1 dla Włochów.

1 polubienie

Jak mi albańce zaimponowały w I połowie. Co prawda, zdobyli gola z przypadku, ale później psuli krew italiańcom, mimo straconych dwóch bramek. Póki co, sprawiają o wiele lepsze wrażenie od Szkotów i Węgrów.

2 polubienia

Mimo wszystko…Włosi od polowy 1 polowy,grali na pół obrotach i,jesli znowu nie stracą jakiejś głupiej bramki, nic się nie zmieni.Beda się oszczędzać.

3 polubienia

Niby sie miotaja po tym boisku te Albanczyki, ale faktycznie skutecznie życie Wlochom utrudniaja :wink:

2 polubienia

Tak to, właśnie wygląda.

2 polubienia

Ale trzeba przyznać ze to chyba najdojrzalszy mecz Albanczykow jaki w ogóle widziałem.Wlosi grali ryzykownie i gdyby stracili bramkę,nikt nie mógłby się dziwić.
Ktos w Albanii odwalił kawał dobrej roboty.Trzymali wysoki pressing, wychodzili z kontrami, prawie wcale nie grali do tylu…No wielkie brawa!!!
Ciekawe ile ich ten mecz sił kosztował…

1 polubienie

Według mnie, Albania ze wszystkich przegranych ekip do tej pory zrobiła najlepsze wrażenie. Ale to są dopiero pierwsze mecze i na wnioski za wcześnie.

1 polubienie

poczułem się wywołany, choć kibic piłkarski ze mnie żaden😁. Na obronę mam tylko to, że polska piłka skutecznie obrzydziła mi to.
Ale żebym nie wyszedl ba malkontenta, owszem zdaża się mu czasem obejrzeć coś z lig zagranicznych. Z wiadomości wiem (znam już) wyniki i nie jestem rozczarowany.

2 polubienia

Zaraz się zacznie…

1 polubienie

Sprzęt przygotowany?

1 polubienie

Bo ja juz dzisiaj nawet wczesniej obiad zjadłam.
Nieharmonijny oczywiscie.

1 polubienie

Holendrzy nas cisną
:pensive:

1 polubienie

10 min i bramka dla Holendrów wisi w powietrzu.

aaaaaaaaaaaa…!!! 1:0 dla Polski. 17 min.

4 polubienia

No i jest pierwszy gol!!!

3 polubienia

Goool dla Polski!!!
:soccer::loudspeaker:

2 polubienia

Mamy Szczęsnego i dużo szczęścia do tej pory.

4 polubienia