Euro 2024 startujemy

I 3:1 w ostatniej minucie. Według mnie zanosiło się na to. Węgrzy poszli do ataku i byli zbyt mocno odkryci, co po kilku próbach dało Szwajcarom gola.

1 polubienie

Jeszcze jeden meczyk dzisiaj… Chyba Hiszpania z Chorwacją…

1 polubienie

Dwa mecze.
Wieczorem Włochy-Albania

2 polubienia

Wegrzy gonili jak osły z przeznaczeniem na salami, jak jestesmy przy skojarzeniach kulinarnych :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Już się dopatrzyłem i szykuję się do oglądania tego pierwszego. Mój typ, to Hiszpania, ale nie miałbym nic przeciwko sensacji. A nawet niespodziance przy remisie.

Jeżeli o ten drugi mecz chodzi, to, moim zdaniem, faworyt jest jeden, niespodzianki ani sensacji nie będzie. Komplet punktów dla Italii.

Piwo mam, więc szykuje się świetny wieczór. :sunglasses:

2 polubienia

Na wp. migneło mi gdzieś typowanie wyniku.
No dałem 2:1 dla Chrowacji.
Typowanie pierwszych meczy to zabawa i raczej tylko zabawa.

1 polubienie

I oby to był trafny typ. :grinning:

Kurna, na ten mecz chyba cała Chorwacja zjechała z wyjątkiem starców i dzieci. :rofl: Tyle ich tam jest na tych trybunach.

2 polubienia

Hiszpanie to maja bardzo odmlodzony sklad, przedszkole niemalże :joy:

1 polubienie

Niemcy też tak mieli. Ze starych Kimmich i na zmianę wszedł Mueller, świetny partner Lewego z Bayernu. Aha, Sane jeszcze.

Holendrzy też mają dość odmłodzony skład.

1 polubienie

29 min. i Hiszpania prowadzi 1:0. Ale podoba mi się postawa Chorwatów.
I 2:0 w 32 min.
Ja prdl…! 46 min. i 3:0. Chorwacja ma pozamiatane przy takiej grze Hiszpanów.

3 polubienia

Pamietam ze kiedyś już,Chorwaci oberwali od Hiszpanii 5 albo 6:0.Chyba niezbyt wiele się zmieniło…
Dziwne to bo Chorwacja w mistrzostwach świata,w ciagu ostatnich 6 lat, zawsze była na podium…
:thinking:

1 polubienie

Podobało mi się, że nawiązali walkę, nie odpuszczali ale Hiszpania rozgrywa kapitalny mecz. Przynajmniej w I połowie tak było.

No i sypią się gole w meczach otwarcia.

1 polubienie

I 3:1 z kombinowanego karnego. Ta bramka Chorwatom się należała.

Niestety, bramka nieuznana.

1 polubienie

Zadziałała sztuczna inteligencja…

Tym razem nie mam wątpliwości.Tam w żadnym wypadku, nie było karnego.
Natomiast sama gra bardzo fajna.Chorwaci jeszcze się obudza.Druga polowa o niebo lepsza w ich wykonaniu ale tez Hiszpanie nie mieli potrzeby się szarpać…

1 polubienie

Niby WAR zadecydował o tym karnym. Chorwaci przegrali, ale nie pokazali aż tak dużej słabości. W II połowie od czasu do czasu robili potężne zamieszanie na polu karnym przeciwnika. ale brakło tego czegoś.

1 polubienie

Tymczasem w Holandii sraczka totalna w mediach w temacie jutrzejszego
Nederland - Pools. :joy:

2 polubienia

A kogo typujesz w tym.meczu?

1 polubienie

Jestem realistą do bólu. Więc Holandia wygra z nami.

2 polubienia

Byliśmy w Berlinie, przenosimy się do Dortmundu, a więc Italia - Albania.

1 polubienie