Facet spod znaku Panny

Znam i to bardzo dobrze :grin:
Przeczytałam co inni mieli do powiedzenia.

Podpisuję się pod tym, że wygląd ma dla nich duże znaczenie. Zarówno ich, jak też ich partnerki.
Moja panna żelu do włosów nie używa, bo ich prawie nie ma :rofl: ale przed wyjściem z domu pół godziny przegląda co na siebie włożyć.
Nie trzeba mu przypominać o codziennej zmianie bielizny, skarpet, dba o takie detale.
Dobrze czuje się w towarzystwie kobiet, jest flirciarzem, ale nic z tego nie wynika.
Z łatwością krytykuje innych za drobnostki i błędy, które sam popełnia.
Lubi ludzi, ale na jego zaufanie trzeba długo pracować.
Nie jest sknerą, uwielbia dawać prezenty bez okazji.

3 polubienia

Odwołuję to, co kiedyś napisałem, że Stary, to ma klawe życie.

.za niespełnione nadzieje, przepraszam.

No pewnie mialo byc o pannach a zaczyna sie o rakach nieborakach i do tego po niemiecku???

2 polubienia

que, en español?

Cangrejo.
Pobrecito.

1 polubienie

pobre, pobre. no solo el.

1 polubienie

sin embargo, me es más fácil escribir en alemán, aunque también me gustaría aprender bien el español.

Mi aleman muy oxidado.

Dobra, forum ma byc polskojezyczne.
Nie przemeczajmy wujaszka google tlumaczeniami, zwlaszcza, ze na uprawnienia tłumacza przysieglego to on nie ma szans :stuck_out_tongue_winking_eye::rofl::rofl:

1 polubienie

muchos grazias :crazy_face:

Na mnie szefowa prawniczka skargę złożyła, wynajomowałam u niej pokój a jej przeszkadzało że w wannie którą miałam do dyspozycji… kąpie się - według niej powinnam brać prysznic w wannie…masakra. Oszczędna frajerka, zabrała mi korek od wanny i schowała, ciskałam w tę dziurę od wanny szmatę… szefowa jak dzwoniła przekazać mi skargę to aż bekę z tego miała…

2 polubienia

Znam.
Facet ma jobla na punkcie zamykania firmy, domu itd na trzy :grin: Jak gdzieś zaparkuje musi obtańcować auto dookoła, czy ktoś ryski nie zrobił. Każe się obwąchiwać, czy oby nie śmierdzi, lub przyglądać się mu dookoła, czy gdzieś się nie pobrudził. Jemu porysować, pobrudzić przypadkiem czegoś nie wolno ale w drugą stronę , to ale o co chodzi hehe…
Jeśli trzeba z nim gdzieś jechać, to będzie pytań trochę, czy nie kopnąłeś fotela, nie pobrudziłeś czegoś i tego typu jego stresy…
Nikogo więcej nie znam pod tym znakiem. Nie wiąże tego z znakiem zodiaku…ot, ten typ tak ma…

7 polubień

Łącze ten znak - męski i źeński z perfekcjonizmem. Nie odważę się napisać na ten moment, co mi zrobił “perfekcjonistycznie” pewien chłop spod znaku Panny…

Panny, ktore znam perfekcjonist(k)ami nie sa.

1 polubienie

Nie wszystkie muszą być… chodzi o pewne skłonności do pewnych rzeczy ( a ludzie się różnią diametralnie). Koziorożca męskiego to na kilometr rozpoznaje po facjacie hahaha

Hahaha… dobre :smile:

1 polubienie

Ale lubię koziorożce nie żeby coś- bo w połączeniu z moim znakiem zodiaku bywa intrygująco ;D

a koziorożce z rożna dobre sa?

Ja jestem panna…i obaj moi synowie :grin::grin::grin::grin:

3 polubienia

Tak, siebie.

2 polubienia

Zna!em.
Nudziarz.Bez inicjatywy.
Pantoflarz.
Ale z drugiej strony,czlowiek czuły,wrazliwy,bezinteresowny…
Co kto lubi ale ci faceci nie podbijają świata.

2 polubienia