Facetom chyba się podoba, że za miesiąc przybędzie im rok do wieku,

Kolego :rabbit:Byc lub nie być,:muscle:

Jest jeszcze kremacja ale ona pewnie nieharmonijna

1 polubienie

Kremacja dobra do ukrycia błédów lekarzy, albo nic nie robienia by ulżyć😜

3 polubienia

Umrzeć można wszędzie

1 polubienie

Da się to zrobić

Atrakcyjność zawału serca opiera się na tym, że w moim przekonaniu zawał jest szybki i nagły, podczas gdy na raka można jest umierać nawet do kilku miesięcy.

1 polubienie

No dokladnie. A tak sobie dzis myslalem, znaczy wczoraj, dlaczego podczas gdy zadnym facetom nie przeszkadzaloby klepanie ich w dupy przez przypadkowe kobiety, to kobietom to przeszkadza?
Przynajmniej taka jest opinia :rofl:

2 polubienia

A to poklepanie ma byc obleśne???

Poklepanie to poklepanie…

Jest jeszcze kompostowanie… Nie wiem jak to się nazywa dokładnie ale ciało rozpada się na kompost.

1 polubienie

Rak nie boli . Po prostu wyniszcza. Podobno najlepszą śmiercią jest… Zatrucie tlenem.

1 polubienie

No nie wiem czy nie przeszkadzało by. Kiedyś w dyskotece nieznajoma laska złapała mnie za jajka … Szczęśliwy nie byłem. Była tak nachlana że nie wiedziała co robi i szukała na siłę sexu.

Ja nam kremacje w testamencie zapisana
Tylko po spopilepeniu paskudnie sie wyglada zanim cie sproszkuja

Ale tego nie będziesz widziała. Ja to bym chciał…

Lub wyskakiwanie z tego świata za pomocą zmian stanu skupienia materii ciała. Mogę polecić.

Jak to zrobiłeś harmonik?

1 polubienie

To nieistnienie zysku w ekonomii, czy transformacja w inne stany skupienia materii?

Transformacja w inne stany skupienia materii

1 polubienie

a wiesz ze na moim pogrzebie moga to zagrac? do spolki z ten od beczki szpunt krakowska szanta? szanta? zaprojektowam logo

Ostatnio mam coraz więcej do czynienia z podsyłaniem mi takich możliwości praktycznych, podczas gdy wcześniej bazowałem na możliwościach teoretycznych, choć jednych i drugich jest pewnie nieograniczona ilość.