Fakty, fejki

Tu nie chodzi o niego, chociaż o nim piszemy. Tu chodzi ogólnie o media-internet.
On jest spoko, trzeba tylko wiedzieć co czytać a czego nie.

1 polubienie

Przecież jego… to chyba wiekszość uważa za nawiedzonego przygłupa.

2 polubienia

Niestety duza czesc to jak ten chlop co do lekarza z drzazgą w lapie przyszedl. Zobaczyl na plocie napis dupa i poklepal.

2 polubienia

Trump ma nadal poparcie porównywalne do PIS. Żelazny elektorat, który będzie wierzył mu bardziej, niż autorytetom naukowym…

3 polubienia

Ma wielu zwolenników także w Polsce. Bo z przyjezdnymi walczy. I Niemcy beszta za mały wkład w NATO. Poza tym wlazł nam do tyłka chwaląc powstanie '44 i międzymorze. A że robi to dla siebie…

3 polubienia

@Devil, zwolenników i ogromne poparcie miał Hitler, ma też Rydzyk, miał i Lepper.

3 polubienia

@efka, z Leppera to sobie jaja robili. Ale on glupi nie byl - no moze o tyle, ze kiedy jako wicepremier i w chwili kiedy zetknal sie z miedzynarodowym kapitalem, zamiast wziac swoja dzialke w Don Quijote zaczal sie bawic?
Wiatraki okazaly sie silniejsze.

2 polubienia

@okonek, tak na szybko, bez głębszej analizy, napisz który polityk cieszy się szacunkiem i poważaniem?

3 polubienia

Martwy???

2 polubienia

No chyba kilku się znajdzie :wink: Ghandi?

1 polubienie

Polityków było i jest mnóstwo. Mężów stanu kilku.

3 polubienia

Kiedyś, na innym forum ktoś zapytał…
Kto z żyjących, znanych, jest dla Ciebie autorytetem?
Pytanie długo pozostawało bez odpowiedzi :relaxed:

2 polubienia

Ciężko wskazać. Może Bill Gates? Musk?

Myślę, że kilku by się znalazło, tyle że nie w sensie generalnym, tylko w konkretnej dziedzinie lub zakresie.

Nie mam nawet sladu sentymentu do WHO ale uwazam ze za kazdym portalem stoja ludzie.Ze swoimi przekonaniami.I uwazam ze powinni miec prawo ustosunkowac sie do kazdej wypowiedzi.
Co innego usuwanie.Tu jestem przeciw i to zdecydowanie!Nawet usuwanie bylbym sklonny karac!
Sytuacja podobna jak na forum.Jak ktos napisze “jestes gloopim hoojem” to nalezy to usunac z uwagi na debilizm ktory szkodzi kazdemu zdrowemu na umysle czlowiekowi.
Ale jesli wypowiedz,chocby nie wiem jak kontrowersyjna,zachowywala reguly jakimi kieruje sie dany portal,WARA!
Zreszta mozna jasno okreslic pewne sprawy juz na samym poczatku.Wlasciciel rzadzi i to powinno byc niepodwazalne.Ale akurat usuwanie czegos na zasadzie,“bo mi sie nie podoba”,doprowadza mnie na takim wp. do szalu!
Tak wiec,stawiam raczej na Dorseya.

3 polubienia