Fernnado Santos selekcjonerem narodowej reprezentacji

I chyba po raz pierwszy,całkowicie zaskoczony,akceptuję wybór selekcjonera z entuzjazmem!
I strasznie jestem ciekaw,co się teraz będzie działo.

1 polubienie

To juz potwierdzone?
Bo teraz jeszcze nie przegladalam wiesci.
Oj będzie mial ciezko…
Chyba, ze ma dobrych prawników, znajacych polskie realia i odpowiedni kontrakt podpisal.

Nie zaczynajmy od końca.Ważniejszy jest efekt sportowy.To ostatni dzwonek aby coś zrobić z tą ekipą.

Po czynach go poznamy

1 polubienie

Dobry kontrakt to podstawa…

Z nazwisk przewijających się w mediach, moim faworytem był Vladimir Petković. Na tle absurdalnych kandydatur jak Gerrard, Fernando Santos brzmi dobrze.

2 polubienia

Ja to uwierzę jak zobaczę. Bo na razie to wenezuelskie telenowele są bardziej wiarygodne.

1 polubienie

Nawet w Holandii tym wspomnieli.

1 polubienie

Zrobili mu dziś zdjęcie na lotnisku, wraz z byłym rzecznikiem Portugalskiego Związku Piłki Nożnej. Na wakacje raczej nie przyjechali.

2 polubienia

No ale ponoć jego taktyka niezbyt różni się od filozofii Michniewicza (po pierwsze nie stracić bramki).
A to oznacza że styl gry Polski niewiele się zmieni. Mnie to trochę mrozi i przeraża :cold_face:

1 polubienie

W końcu mistrz z Portugalia…

1 polubienie

No bo to jest wreszcie KTOS kto ma coś w swoim cv.

1 polubienie

To jest Portugalczyk więc to wszystko z pewnością znaczy coś innego.Takim ekipom które gnają do przodu bez opamiętania,nie raz i nie dwa przydawali się tacy trenerzy.Np. dawno temu, Mario Zagalo.

2 polubienia

Z tym mistrzostwem to mieli trochę szczęścia, bo po zmianie przepisów wyszli z grupy z 3 miejsca. No ale tytuł zdobyli. Wygrał też Ligę Narodów. Wcześniej, bo z Grecją, z grup wychodził. Jak na nasze warunki to utytułowany trener. Prezes się postarał.

2 polubienia

„Siwy bajerant” obniżył znaczenie słowa Portugalczyk, więc wolę póki co na dystans

3 polubienia

No to akurat racja.Ale nie porównywałbym tych obu panów.Zarty na bok.

3 polubienia

To nie trener wygrywa mecze lecz drużyna, zawodnicy.

2 polubienia

Oprócz trenera należało by wymienić całą polską myśl szkoleniową. Od podstaw…

1 polubienie

To nie trener a selkcjoner.On juz niczego nie nauczy.On ma wybrac i ustawić.I wbić do łba waleczność.
I sprawić by biegali.
Jak dotąd było to zadanie ponad ludzkie możliwości.

1 polubienie

A kto jest trenerem?