Gdybym urodził się mocno niepełnosprawnym, np. głuchym, to wolałbym,

Mocniejsza niepełnosprawność nie jest żadną mądrością, @anon86894402, za to na pewno jest dolegliwością dla wszystkich…

Dolegliwością dla wszystkich są pseudomędrcy mordujący dzieci

Widziałeś, jak harmonijne bociany postępują z nie rokującym udanego, zdrowego życia potomstwem? O wiele drastyczniej. Wpisz w okno YT np. +bociany wyrzucają z gniazda młode+.

Harmonik myśl o tym jak żyć a jak umierać. Formę masz niezłą. Sporo energii i zainteresowań. Jesteś zakręcony i zazdroszczę ci czasem dilera ale dzięki temu unikasz szarej rzeczywistości.
Życzę ci harmonijnej przyszłości.

1 polubienie

Czerpię z dorobku wszystkich ludzi, a nie od dilera…

1 polubienie

Transcendencja?

1 polubienie

@Devil Nieświadomość i świadomość zbiorowa. Jungowskie klimaty… Wiedza z chmury… Albo z chmur…

Harm znowu wychwalasz dobór naturalny? Mogłoby się okazać że we wspaniałym harmonijnym świecie przyrody nie dociągnęlibyśmy do 40tki…

1 polubienie

Lepiej żyć krócej, ale mądrzej i atrakcyjniej.

Czytam i oczom nie wierzę. Jak może człowiek do człowieka tak napisać?

Wiesz co Harmonik? Czasami się z Ciebie podśmiewałam a czasami popierałam, gdy coś z Twoich pomysłów wydawało mi się niegłupie. Po tym jednak, co napisałeś dzisiaj nie wiem czy Cię jeszcze lubię. Jak mogłeś coś takiego napisać?! :unamused:

Jestem przygotowany na to, że nieharmonijni, patologiczni, a nawet barbarzyńscy ludzie nie będą mnie lubić. Ich zdanie i ich poglądy będą wg ich świadomości.

Gdybym się taka urodziła, to nie miałabym pojęcia że może być inaczej.

2 polubienia

Widzisz @joko nie zgadzasz się z @harmonik i już jesteś w gronie barbarzyńców. Witaj na nieharmonijnym pokładzie! Gdyby dobór naturalny wziął się za nas wszystkich (za światłego @harmonik a także) w odpowiednim czasie nie dzielilibyśmy się tutaj swoimi mniej lub bardziej udanymi pomysłami.

4 polubienia

@harmonik Pamiętaj że osobniki nie tylko głuche, ślepe ale także te pozbawione inteligencji emocjonalnej, empatii i umiejętności społecznych mogły zostać przez Matkę (sic!)Naturę skazane na wyginięcie.

2 polubienia

@harmonik Dochodzę do wniosku że zależy Ci na klikach i jak największej ilości komentarzy. Ależ z Ciebie narcystyczny prowokator!

2 polubienia

No i prawidłowo. Przywracanie harmonii jest prawidłowym przeciwieństwem egoizmu gatunkowego, jakiemu wszyscy mądrze, inteligentnie podlegamy, lub powinniśmy podlegać…

Każdy może sobie wymyślić jakąś misję mu pasującą, Mnie nieharmonijność, oszukiwanie i ogłupianie typu ludzko-cywilizowanego, nie pasuje.

Chyba nietrudno zauważyć stawianie przeze mnie prawidłowej, poprawnej diagnozy nt. naszego gatunku, o naszej patologicznej nieharmonijności.

Może w końcu zauważyłabyś, że nie pasujesz do DSHN-u., jeśli jego istnienie byłabyś w stanie pojąć…

Ależ ja dawno o tym wiem!

1 polubienie