Gdzie diabeł nie może tam babę pośle?

Interpretacja dowolna… PS. Czy Wasz szef też jest kobietą? :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Bo kobiety myślą bardziej emocjonalnie, a przy tym często potrafią owinąć sobie faceta wokół palca …

@anon52897632 Hmm tylko dlaczego to mężczyźni rządzą światem?

1 polubienie

Ale tylko ładną i seksowną :grin:

Nie mam szefa.
A kobieta szefem bylam. Niechby sprobowali sie poskarzyc :smile::wink:

1 polubienie

Nie wszystkie kobety mysla emocjonalnie. Znam wiecej mezczyzn histerykow niz kobiet.

3 polubienia

szef to jest na okręcie i właśnie odpoczywa po przryządzeniu posiłku dla majtków i reszty załogi.
Prawidłowo wymawia i pisze się : CHEF i wymawia “cif”
Mylne założenie o jego przywódczej funkcji wynika z tego, że chef PRZY RZĄDZA posiłki.
Prawdopodobnie jakiś świeżo skaptowany majtek źle usłyszał i doszedł do mylnego wniosku, że chef zajmuje się rządzeniem

2 polubienia

szef ma dawać miche bo jak nie to leci za burte

I niech se sam wiosłuje ważąchwią po zwodowaniu na garze

Kobiety nie nadają sie na kierownicze stanowiska. Kiedyś miałem taką. Koszmar. Na szczęście wyleciała za przestępstwa gospodarcze które zresztą sam wykryłem i jako jedyny nie bałem sie o stołek. Pokonałem tę pizdę. Wieloletni układ rozje.bany.
Generalnie kobiety w biurze są jak żmije.
Rywalizacja, obgadywanie, zazdrość, toksyczne relacje, emocjonalna partyzantka, fałszywa słodycz,

A kto zajął jej stanowisko?

Halo halo diabołku?

Chłop.

To wymijająca odpowiedź

Nawet psy w szlacheckich dworkach scierki kucharki sie baly… :rofl:

1 polubienie

Cały zarząd zmienili. Wszedł tam prokurator.

1 polubienie

Założę się, że przekręty trwają nadal a babe zwolnili za to że dała sie złapać.
Ciebie nie dopuszczają do żadnych poważynych rzeczy a trzymają żeby reszta widziała jak skończą kiedy im przyjdzie do głowy naprawiać firmę

A tam sie bały.
Psy sa po prostu mądre wiedziały, że jak kucharka sie namacha ścierką to potem bedzie musiała siedzieć pół godziny na taborecie a one sobie podjedzą.

1 polubienie

:joy::joy::joy:
Eeee, wiedzialy, ze jak poczekaja to pelniejsza miska bedzie.

1 polubienie

A to jest spółka akcyjna?