Gdzie diabeł nie może tam babę pośle?

@Devil W mojej firmie 98,9 procent załogi to kobiety, podobnie po stronie naszych klientów. Toxyna totalna - gorsza niż covid i szczepionki na wszystkie choróbska razem wzięte :crazy_face:

3 polubienia

Lalusie to czasem maja wieksze jaja niz niejeden macho chojrak.

1 polubienie

Covid swoje robi. I to chodzenie w maseczkach… Niedotlenienie moze powodowac🤣

Wiadomo … Wszystko zależy od sytuacji, stanu psychicznego itp. itd. Doskonale wiem, że pozory potrafią mylić … :slight_smile:

EDIT: Co nie zmienia faktu, że plaga lalusi ma miejsce w XXI wieku … Ale nigdy nie mów nigdy jak to się mówi …

Jakoś dziwnie nie lubię bab na szefostwie…

Jestem swoją szefową. I śmiać mi się trochę chce jak widzę tutaj niektóre komentarze. Jestem chyba najmniej emocjonalna i wyrozumiała z całego biura, tak samo jak totalnie nie interesuje mnie sytuacja rodzinna pracowników i potrafię zwolnic bez mrugnięcia okiem. Mam doświadczenie w pracy w korporacji, niejednokrotnie miałam lepsze wyniki niż faceci, więc wszystkim piszącym, że kobieta nie powinna zajmować kierowniczego stanowiska polecam jakoś zimny prysznic.

3 polubienia

@Julia A w mojej korporacji zdecydowana przewaga kobiet a prezesem firmy jest mężczyzna - ni jak mi to nie pasuje…

1 polubienie

U mnie w firmie same kobiety. Szefowa to kobieta anioł. Jak ona zbudowała swoją markę jednoczesnie wychowujac 3 chlopcow(6, 4 i 2.5 roku) to mi się w glowie nie miesci.

1 polubienie

Nie mam szefa, chyba, że rozmawiamy o pracy domowej :slight_smile:

2 polubienia