Gdzie jedziecie na wakacje?

Niestety nie… :wink:

Bezpodstawna (niepoparte żadną uchwałą, ustawą, zarządzeniem) odmowa sprzedaży bądź wykonania usługi ma wpływ także na finanse państwa.

.VAT.

Ale wystarczy zrobić w danym terminie cenę niższą dla osób dorosłych oraz dla wyjazdów służbowych.

Zawsze można się zasłonić rezerwacją dla stałego kontrahenta.
Edit więc na jakiej zasadzie Makro odmawia wpuszczania dzieci poniżej wzrostu chyba 1,5 ?

1 polubienie

Niedługo rząd zrobi z hotelów strefy wolnego od LGBT

Usługa konsumpcyjna posiada więcej obostrzeń niż usługa hotelarska. Wyszynk alkoholu ma ich jeszcze więcej.

Albo brakiem wolnych miejsc. Taki wybieg jest trudny do weryfikacji przez klienta.

A co z dorosłymi, którym nie dane było osiągnąć akceptowalnego wzrostu ? :thinking:

No własnie nie wiem co z dorosłymi poniżej tego wzrostu.

Dostaja przydzialowy taborecik na kolkach , albo takąż drabinkę

1 polubienie

Chodzi chyba o biegające dzieciaki i wysokie składowanie.

Na pewno bezpieczenstwo - w Makro bylam wszystkiego dwa razy i to nie w Polsce, ale jak pamietam tam regaly maja pierwsza półkę wysoko i taki maluch jak sie by wpakowal między palety na dole to o nieszczescie nietrudno.
No i ten wzrost to taka zakamuflowana opcja wiekowa - częściowa gwarancja, ze ti juz bedzie blizej bardziej statecznego nastolatka. :wink:

1 polubienie

Zapewne też. Ale to tylko pokazuje że można nie obsługiwać klienta z dzieckiem.

1 polubienie

Juz wróciłem z Majorki.2 tygodnie pelnego słońca,fantastycznej kawy,drinków z Tequila Sunrise na czele,dobrego piwa Mahou i najwspanialszego morza w życiu.Czyste i ciepłe!
Wracam na Majorkę we wrześniu.
Będę jeszcze w Polsce 8 dni.
Byłem też nad jeziorem powidzkim ale tylko 4 dni.Fajne miejsce,wygodne pokoje ale najwiecej czasu spedziłem na…rowerach wodnych.Byle dalej od tych hałasliwych tłumów!

3 polubienia

Odczuwasz drożyznę?

2 polubienia

Hmm…Odczuwam w Polsce.Ale że zarabiam za granicą,swiat mi sie na głowę nie wali.Gdy wczoraj kupowalem wiśnie i czereśnie w Poznaniu,zaplaciłem 20 zl za 2 kilo.Po jednym kg.
I takie coś to dla mnie żadna drożyzna.Wrecz przeciwnie.
Gorzej jest w supermarketach.

2 polubienia

Mahou jako piwo poprawilo jakosc browarek jak na mersapon, czyli mocno gazowany napitek? Nie zapominaj, ze Hiszpania to kraj gdzie ubiora Ci choinke na przesilenie letnie
BO TAK
Ale posprzataj po sobie i segreguj smieci.

Na szczęście wyrobiliśmy się, i zaliczyliśmy wakacje w maju. Padło na ojczyznę Vasco Da Gama. Na jesieni się zobaczy, ale takie czasy, że na razie nie planujemy.

2 polubienia

Dobrze, ze zdążyłeś przed pożarami.

1 polubienie

Pożary pożarami, ale te 46 stopni ciepła to dla mnie za dużo.

1 polubienie

Najwięcej przeżyłem 43C. I to pod Stuttgartem, a nie w Afryce. Ledwie przeżyłem.

Piękne lato jest na Syberii, temp. do 25 i wspaniałe powietrze.

Czy ta Syberia jeszcze istnieje? Optymalna temperatura do zycia jest 20 - 23 stopnie i wilgotnosc powietrza 50 procent. Ja przy 17 i bedac w ruchu to krotki rekawek wystatczy, ale jak juz usiade czy sie poloze to rozgladam sie za pierzynką :fire:
Cieplolubnosc ma swoje granice. W tym roku dmuchnelo z Sahary.

1 polubienie