Gdzie jesteście @arinkao @Leone Marco @tadzio ? Jak tu bez was dziwnie :/

Lepiej nie będzie. Tamte czasy nie wrócą.

Na mnie. Nawet nie wiedzialam, że tyle mogę znaczyć…

2 polubienia

Aktualnie urzedujace to uzytkownicy starego Pytamy. Ale z poprzednia moderacja niezwiazane.

2 polubienia

A co ma tu do rzeczy PiS?
Arinako ma zdrowe podejscie do polityki. Omijac duzym lukiem.

2 polubienia

To wiem mówię tylko jak było kiedyś

Kiedys to Pytamy mialo dobra reklame na samym portalu WP. I konkurencji jaka jest popularnosc FB czy inne twittery nie bylo.

1 polubienie

Na tych dużych i znanych portalach, są większe możliwości, za to łatwiej zginąć w tłumie.
Małe fora mają kameralny klimat, przez co łatwiej zostać zauważonym, zapamiętanym.
To akurat nie w każdym przypadku jest dla niektórych korzystne :blush:

3 polubienia

Tłumu niestety nie lubię.

2 polubienia

Dlaczego niestety? Pod wieloma względami małe fora biją na głowę te znane.
Z nimi jak z ciuchami, wielu lubi obnośić się markowym znaczkiem, nawet za cenę dyskomfortu :wink:

3 polubienia

A ty jesteś fanatykiem anty PiS? W sumie tak, widać po tagach. Co za moda że to dziwne że ktoś kto wydaje się normalny może być za PiSem, dla ciebie to dziwne chyba nawet że ktoś może być neutralny względem PiS XD. … To przez takich jak wy… Zabiliście to forum i jesteście kanaliami :rofl:

1 polubienie

Forum umierało systematycznie całymi latami jeszcze zanim zaczęło się na pytamy zbiorowe politykowanie

2 polubienia

Bo w ogóle jak jest dużo ludzi to jestem zdenerwowana…

2 polubienia

A politykowanie zaczęło się 5 lat temu XD

1 polubienie

Wtedy czyli 5 lat temu to był cień starego forum jakie było kiedyś

1 polubienie

Na Stare Pytamy w chwili, kiedy dopuszczono do mozliwosci pisania jako gosc, bez rejestracji i jednoczesnie zabraklo administratora, a moderatorow brano z lapanki? Wydano wyrok smierci. A juz przesuniecie jako segmentu (jednego w ukadance kolejnych upadajacych for mniej lub bardziej tematycznych, ale majacych jakas “osobowosc” do kafeterii stworzylo szamboterie i dosc skutecznie czesc niedobitkow wyploszyla.

4 polubienia

Ja też nie lubię gwaru i przeciągów :wink:

3 polubienia

Swoje jeszcze zrobił facebook,twitter który zrobił konkurencje spora ilość zadym i awantur nie mówiąc o trollach które panoszyły się jeszcze zanim pojawiła się opcja gość Co do reszty masz rację

3 polubienia

@okonek, opcja Gość, wykończyła wiele miejsc.
Jeśli przetrwały,a forma aktywności się zmieniła ( tak jak tu), to w człowieku pozostaje jakieś ograniczone zaufanie…
Trzeba mieć się na baczności, żeby dobra intuicja nie przerodziła się w paranoję :stuck_out_tongue_winking_eye:
Cuda techniki dają wiele możliwości, kto je potrafi wykorzystać i ciągle się rozwija,może się nami bawić w nieskończoność.

1 polubienie

Fb to ciagle jest dla indywidualistow lub kolekcjonerow znajomych. Ciekawe ile ma rekordzista?
Owszem, powstaja grupy, zamkniete, otwarte, te drugie najczesciej zamieniaja sie w słupy ogloszeniowe.

3 polubienia

Wy nadal pierdu pierdu w tym temacie. Od tego pytamy się nie poprawi. Może by tak pytania zacząć tagować. Ktoś w końcu na nas w google trafi. Chyba że to działa tylko wewnątrz portalu (lupa)

1 polubienie