Gdzie jesteście @arinkao @Leone Marco @tadzio ? Jak tu bez was dziwnie :/

Może by to coś dało ale za mało na pytamy jest praktycznych pytań jak naprawić uszczelkę,jaki model słuchawek kupić,gdzie można coś kupić itp

2 polubienia

Racja. Przeważnie gadamy sobie o polityce. Większość reprezentuje lewactwo

1 polubienie

Ten portal nie rokuje na przyszłość. Będziemy tak trwać i powoli topnieć. Tutaj zadajesz pytanie i wiesz co ci odpiszą. Przewidywalność.

Pytamy jest jak zdjęcie rodzinne sprzed lat. Patrzysz na nie regularnie i widzisz ilu ludzi już nie ma. Ciekaw jestem kto będzie ostatni.

1 polubienie

Niektórzy aż ociekają lewactwem :rofl:

2 polubienia

Mam nadzieję że ja. Powinienem was wszystkich przeżyć :rofl: chociaż z tobą a zwłaszcza z vera może być zacięta rywalizacja :rofl: ciebie oslabia alkohol, mam przewagę. Ale jem mięso… A ta ekoloszka nie :rofl:

3 polubienia

Obstawiam że harmonik będzie tutaj do końca Zmieni się w świetlistego nadczłowieka dzięki odżywaniu się soczystymi owocami osiągając nieśmiertelność

5 polubień

Aleś podsumował. Czekasz aż wyginiemy?
Będę żył 200 lat.

2 polubienia

Ja jestem dumny z bycia lewakiem. Lepsze to niż bycie nacjo-nazi-kato oszołomem

3 polubienia

W ogóle jak to zdanie brzmi xd
Lewak i bycie dumnym nie pasują do siebie XD

To sobie pogadali jak glochy ze slepym o muzyce i malarstwie

3 polubienia

4 polubienia

Politykowanie nie ma tu wielkiego znaczenia. To podejście ludzi do politykowania się zmieniło…

5 polubień

No tak. Jeżeli napisze ktoś “kocham PiS” to już widzę jakie tu wszyscy mają o nim zdanie mimo że nic nikomu nie zrobił xd

No i co z tego że będę uważał o tobie to czy tamto?

1 polubienie

Bardziej chodziło mi o to że przez to że będziesz o mnie to czy tamto uważał, już nie pozwoli Ci nawiązać ze mną relacji takiej jak z osobą która nienawidzi pisu xd

A powiedz przy zwolenniku pis, że kochasz PO. To dopiero zobaczysz, co w Polsce znaczy miłość bliźniego swego. Sam Kaczyński przykład daje. “Męskimi” słowami.

7 polubień

Ja lubię PiS i nie przeszkadza mi że ktoś lubi PO tutaj a na odwrót? … A chodzi mi o pytamy. O was. Nikt nie pomyśli tutaj że obrażając PiS może obrażać użytkowników którzy lubią PiS. A za samo napisanie że lubię PiS tutaj, jest się traktowany jakby się było jakimś trędowatym XD

1 polubienie

Na forum mamy najczęściej spiny światopoglądowe. Lewactwo kontra tradycja i patriotyzm.

1 polubienie

To czego sie tak kurczowo trzymasz tego forum skoro jestes tak bardzo opluwany,obrażany i wyśmiewany?
90% tego co piszesz to skargi jak bardzo znowu Cie ktos obraził…Murzyn rzadziej mowi o rasistach niz Ty o obrazaniu.Masochista?[jesli wiesz co to znaczy]…

4 polubienia

I już mnie obrażasz. Nie umiesz inaczej… Xd