Gdzie jesteście przyjaciele moi?

Piatek 13,Michael Myers i Freddy.Plus clown z dolu…Ale ten z wodogłowiem chyba mi umknął…Pewnie dlatego ze bardziej śmieszny niz straszny…

1 polubienie

Lecter i jigsaw

Lecter,tak,to oczywiste…Ale dalej nie wiem co to za jeden,pierwszy z prawej w górnym rzędzie…

Jigsaw. Ten z Piły

No tak,fakt…Nie chcialo mi sie tego oglądać…

Myślałam, że przypomnisz nam utwór “Biała flaga”.

3 polubienia

Mimo takiego zdjecia jak powyżej???

Czy to wielki wstyd, że zdjęcie kompletnie nic mi nie mówi?

2 polubienia

Poprawka.
Jedna maska coś mi mówi.
Tydzień temu, kolejny raz obejrzałam film
Milczenie owiec.

2 polubienia

Nie o to chodzi.Po prostu nie wpadłbym na to by ewidentny horror kojarzyć z Republiką :innocent:
Uwielbiałem zespół!

1 polubienie

Ja nie wiedziałam co to zdjęcie oznacza, zasugerowałem się pytaniem, pierwsze skojarzenie, i padło na Republikę.

Horrorów nie lubię, ogólnie kiepski ze mnie kinoman.
Kilka razy w miesiącu robimy sobie nocny seans.
Wybieramy gatunek lub aktora i szukamy odpowiedniego filmu. Tydzień temu padło na Hopkinsa.

2 polubienia

A to ciekawe!
Ja podobnie,robie sobie tzw.“przeglądy”.Np.tydzien z Hitchcockiem…Albo…“Western nie porasta mchem” :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Zostalo mi jeszcze z radia i tak sie lubie bawić.
Ostatnio przez 4 dni oglądałem Felliniego…

1 polubienie

U nas to działa na innej zasadzie.
Mamy ochotę coś wspólnie obejrzeć, w telewizji jest co jest… Więc otwieramy jakąś przeglądarkę i szukamy gatunku, na jaki mamy w danym dniu “apetyt”.
Mąż też mało obryty w tym temacie, często trafiliśmy na beznadziejny film.
Na szczęście mogę to przerwać i szukamy dalej.

1 polubienie

Skoro korzystacie z sieci…Zajrzyj na cda.pl

1 polubienie

Korzystaliśmy z tej stronki.

@efka Wystarczy sprawdzać oceny filmów na filmweb i IMDb.

Owszem,mozna tak robic ale…Czasem moje oceny byly diametralnie inne niz to co tam wpisywano.Szczegolnie dotyczy to rzeczy wspolczesnych ktorych bardzo czesto nie trawie.Natomiast IMDb dysponuje fantastyczna baza kadrow i fotosow i juz tylko to,zabiera mi czasem dluuuugie minuty :slightly_smiling_face:

1 polubienie

@collins02 Moje oceny także bywają rozbieżne: zwłaszcza przy rzeczach nowych i amerykańskich🙃 (dotyczy to zwłaszcza kina superbohaterskiego). Mam konto na filmweb od dobrych 6 lat. Oceniałam ok 200 filmów. Algorytm często proponuje mi filmy podobne do wysoko ocenianych i dodanych do ulubionych. Mam tam też kilkoro znajomych z którymi mamy w miarę zbieżne gusta filmowe: kieruję się również ich ocenami.

1 polubienie

Noooo…Gratuluje!
To musi byc ciekawsze niz"pytamy" :wink:
Czyzbym mial zrobic dla Ciebie quiz?