Gdzie może być 5-letni Dawid?

Cała Polska szuka tego dzieciaka. Jego ojciec rzucił się pod pociąg. Dziecko zostało bez opieki. Rodzice byli w separacji.
A ludzie jeszcze dowcipkują i piszą na necie by szukać go na plebaniach.

2 polubienia

Zaobserwowalem u ludzi totalna znieczulice i wysmiewanie wszystkiego,
To nie ta Polska,ktora znalem,w ktorej mieszkalem.,40lat.

4 polubienia

zeby tylko wczesniej ojciec dziecku krzywdy nie zrobil.

3 polubienia

Miał zawieźć chłopaka do matki. Nie dotarli tam. Auto już znaleziono. Ciało ojca też.
Raczej nie wałęsa się po mieście bo już by ktoś go zauważył. Gorzej jeśli czmychnął w jakieś odludzie.

1 polubienie

Cała Polska szuka dziecka i każdy to przeżywa, że chłopca nie można odnaleźć. Nie zwracaj uwagi na patologię wypisującą głupoty w necie. Myślę że u nas z empatią jest dużo lepiej niż było 40 lat temu. :wink:
Napewno tam gdzie teraz mieszkasz zle zachowania też mają miejsce.

3 polubienia

Pisz jak już “niektórzy ludzie” bo teraz wygląda tak jakby każdy tak myślał lub większość, a to nie jest prawda.

2 polubienia

A tymczasem tysiące dzieci żyje w ubóstwie, ale my zamartwiamy się jednym bachorem

Podobno pis wyeliminował ubóstwo :wink:

1 polubienie

Idiotow nigdzie nie brakuje.
Teraz Polske znam tylko z netu,ale to co sie wypisuje,to wlos na glowie sie jezy.
Nie moge i nie chce oceniac calej Polski,wszystkich polakow,ale tutaj czuje sie lepiej,niz tam,gdzie mieszkalem w Polsce,bardziej przyjazni ludzie,

2 polubienia

Ubóstwo będzie zawsze

I tolerancyjni. Polacy musza sie jeszcze wiele nauczyć o inności, świecie. Zaakceptować że nie wszyscy muszą być hetero, biali i wierzący.

1 polubienie

Tolerancja to upadek społeczeństwa

1 polubienie

Masz jakąs depresję przedporodową? Chyba powinieneś mieć teraz inne sprawy na głowie.

Tolerancja to co najwyżej upadek narodów i ich tożsamości :wink:

Tutaj ogolnie musza Cie zaakceptowac,nawet,gdy jestes barszo wierzacym hetero.
Pierwsi podada reke,obys tylko ich nie zawoodl.
I nie chodzi tu o jakas usluznosc.
Poprostu,badz czlowiekiem,nie probuj wprowadzac wlasnych zasad,w spolecznosci.

1 polubienie

Cieszę się gdy czytam że ktoś znalazł swoje szczęśliwe miejsce na ziemi. Ja mam je u siebie w kraju i muszę interweniować, gdy ktoś pisze nieprawdę. Chyba wiesz jak ma się komentowanie w necie do rzeczywistego życia :smirk:? Ni jak.
Wiele stron zwyczajnie rezygnuje z możliwości komentowania, bo normalni ludzie tam nie siedzą, a tylko zryte głowy sieją głupotę, nienawiść i ferment. I to nie jest problem tylko w Polsce przecież.

5 polubień

Europa jest tolerancyjna i powoli zdycha

1 polubienie

moze zamiast do matki wywiozl go gdzies do lasu i zabil
albo gdzies do rodzuny?
w takich sytuacjach mozliwosci jest duzo.
cholera wie - cos tam pisza, ze Roscjanin, ale moze sie okazac, ze z tych co syna matce nie oddadzo bo niekoniecznie blondyn i do cerkwi chodzI?
tyle dobrz, ze kudzie rysopis dziecka znaja, a podgrzewanie atmosfery niczemu nie sluzy. Newsolapy czesto maja fantazjie byle wierszowke zlapac.

Wiem i zgadzam sie z tym.
Ja jestem zadowolony z tego miejsca i otoczenia.
Jak napisalem,nie moge i nie chce wypowiadac sie o ogole polakow,bo wielu bym skrzywdzil.
Ze ja trafilem na takich,a nie innych,to nie znaczy,ze wszysvy sa tacy,
Rowniez mam wiele milych wsponnien z Polski,ale wiesz,ze te przykre,bardziej leza czlowiekowi na sercu.
Rowniez tutaj spotykani polacy,nie popisali sie kultura.
,lyzka dziegciu,beczke miodu zepsuje’’

4 polubienia

Eksperci medialni twierdzą że gdyby to było samobójstwo rozszerzone to chłopak leżałby blisko ojca.
Może miał pecha i trafił w ręce kogoś kto go wyda za hajs.

zawsze w takich sytuacjach mamy nadprodukcje ekspertow.

3 polubienia