Gdzie nakleilibyście taką naklejkę?

Wypuściła to Gazeta Polska:

1 polubienie

Przedewszystkim naert bym do reki jej nie wzial.
Nie interesuja mnie walki decydentow.
Nie interesuje mnie kto z kim spi.

6 polubień

Odpowiedź urażonych:

czytalam - juz ich calkiem pogielo, z pania amerykanska ambasador wlacznie, ktorej sie wydaje, ze jest juz namiestnikiem w Polsce - za wtracanie sie w takie sprawy w mormalnym kraju juz by wezelek na powrot do domu pakowala.
bez wzgledu na to czy ktos ma racje czy nie.

1 polubienie

Niech każdy robi co chce i z kim chce, byleby w swoim domu, a nie się tym jeszcze afiszowac i wymagać, by innym to nie przeszkadzało

3 polubienia

Nie biore niczego od tzw"gazety polskiej".
Niemniej tutaj,traktujac to jako strefe wolna od inwazji lgtb czy jak im tam,pewnie sam bym sobie cos takiego wydrukowal w miare zapotrzebowania.
Na razie mam w glowie inna nalepke.
Strefa wolna na pytamy od propagandy i napstliwosci lgtb!
nie zyczę sobie ani u drzwi ani wewnatrz!

I co?Ban?

1 polubienie

Pytamy tylko dla hetero?

Jeżeli ktoś Ci wmawia, że gejzerstwo to coś normalnego i żąda, byś to zaakceptował, no to coś jest nie halo… Gdyby robili to w domu nikomu by nie przeszkadzało

2 polubienia

Tak.Mniej wiecej o to chodzi.
Nie uznaje dyktatury ulicy.Ani żadnej innej.
Rany…Znowu Angola?
Ty wystap do nich o honorowe obywatelstwo.Nikt w Europie jak dotad,nie zrobil dla nich wiecej :laughing:

Strach się bać, jak to sprawdzają na granicy tej strefy…co, panom członek w odbyt i sprawdzamy, czy się podoba czy wystarczy ekshibicjonista i ekshibicjonistka wychodzący i sprawdzający, na które z nich jest “reakcja”?

1 polubienie

Tępiąc dyktaturę sam ją tworzysz próbując oczyszczać świat z “podludzi”.

1 polubienie

Mylisz sie.Ja do nich nic nie mam.I n igdy sam nie utworzylem ani napadu,ani tym bardziej,nagonki na forum…
A mialbym powody…
A to ze chce wokolo siebie miec taki a nie inny klimat…Zabronisz?

tu nie chodzi o homo czy hetero - a o zachowanie i to obu stron
jedni i drudzy zachowuja sie w sposob uragajacy zdrowemu rozsadkowi .
co prawda nie jest to nowa taktyka, bo swego czasu, zanim Kotlinskiego nie zapuszkowali Fakty i Mity w okresie koledy dostarczaly taka naklejke:

3 polubienia

Chcieć zawsze można. Móc nie można zawsze.
Pytamy nie pyta o orientację. Jest otwarte.

Wszystko jest dozwolone do momentu w którym pojawia się nachalna agitacja.

1 polubienie

To forum,zgodnie z ostrzezeniami jakie odbieralem,co rusz,pyta i weryfikuje.I nie udawaj ze tego nie widzisz…
Kilka osob z tego zrezygnowalo bo przewidzialo ze tak bedzie…
A ja sie wciaz waham…Bo milą niespodzianką jest dla mnie to ze lewackie ryjowanie nie plynie wcale od szefostwa.
cdn.
Lub nie.

Szefostwo musi stawać pomiędzy dwoma stronami. Jak kordon policji. Prawo jest równe dla wszystkich.

1 polubienie

Kryteria uliczne, w których brałem udział, to te, gdzie walczyło się z komuną. I tu trzeba było odwagi. Teraz odwaga zrobiła się bardzo tania bez względu, na to, kto demonstruje.

4 polubienia

LGBT ma potężne lobby ma zachodzie. Po ujawnieniu powyższych nalepek sprawę skrytykowali nawet w sojuszniczej Ameryce. Trochę obciach. Jeśli chcemy się liczyć w świecie i być traktowani poważnie to trzeba przynajmniej zalegalizować związki partnerskie.

Zgadza się. Ale ten temat nie leży w sferze moich zainteresowań. Istnieją o wiele poważniejsze problemy od LGBT.

2 polubienia

No tak.
Pytam jedynie czy popieracie drukowanie takich nalepek w celu stygmatyzacji kogoś za to że kocha inaczej?