Gdzie nakleilibyście taką naklejkę?

Nie popieram. Jednych i drugich. A każda akcja rodzi reakcję.

4 polubienia

a co tu ma kochanie do dazenia do wladzy za wszelka cene - to walka o glosy a nie wolnosc kochania kolego.

4 polubienia

Temat będzie wracał bo żadna ze stron nie odpuści. I to jest najgorsze. Pat.

2 polubienia

Pat, to jest niemożliwość ruchu po obu stronach. I to nie byłoby najgorsze. Tu wystąpi efekt kuli śniegowej. A to dobre nie jest.

3 polubienia

Jedni boją sie drugich i chcą ich wytępić.

Coś koło tego.

Tu wcale nie chodzi o tolerancje.
Tu chodzi o to,kto i komu zalozy na pysk kaganiec.
Przeciez geje,esbijki osobniki Bi zyli wsrod nas od wiekow.
W zaviszu alkowy,robili co chcieli,nawet heteto,nie wynosili na swiatlo dzienne swoich lozkowych poczynan.
A tu obie strony walcza o to,by druga strona llaniala im sie w pas i morda na klodke.

5 polubień

i praktycznie nie ma kordonu sanitarnego - ustawa o zgromadzeniach pozwala na wystapienie konfliktow ze zdwojana sila - na zasadzie - jedni zakazuja, drudzy odwoluja a poziom frustracji rosnie.
ja sobie wole nie wypbrazac co by sie dzialo gdyby do akcji wkroczyli antysystemowacy z tych co robia etatowo zadymy w krajach zachodnich?
bo na razie na szczescie wiecej krzyku niz czegokolwiek innego.

W tym wszystkim nie liczy się człowiek i jego prawa tylko władza.
Trwoga bez wroga.

1 polubienie

@birbant nadtaly czady przedsmiesznej pseudo demokracji.
Gdzie kazda ze stron,(orientacje seksuaone,ugrupowania polityczne,zwiazki wyznaniowe itd.)chca byc tymi na swieczniku
Wedlug nich,kazdy nie popierajacy ich,to idi ota ,ciemnogrod,ograniczony umyslowo.

2 polubienia

Przemocy częściej używają radykalni, prawdziwi Polacy.
Już nawet urodziny Adolfa mieli odwagę zorganizować.

LGBT ogranicza się do kolorowego pajacowania.

Na granicy polski dookoła niech zrobią takie wielkie banery… Ale by było zayebiasCzo :rofl:

Potrzebuje dwie takie naklejki.
Jedna nakleje na dpie,druga na ptaszku,by nie bylo watpliwosci.)))

1 polubienie

Wtedy Polexit mamy gwarantowany.
A wcześniej bylibyśmy we wszystkich czołowych zachodnich mediach. I nie byłoby to klepanie po ramieniu.

Leoś, wystarczy odpowiednio groźne spojrzenie na pana któremu staje na twój widok. Po co się oklejać. Potem włosy ci zejdą przy odrywaniu.

1 polubienie

tutaj to nieco inna kultura - jak wydaja zezwolenie na jakiekolwiek zgromadzenie (z procesja wlacznie) to ustalone sa konkretne godziny, trasa i miasto zabezpiecza radiowozy, karetki, drogi ewakuacyjne .
jak sie cos komus przypomni pozniej to w wiekszych miastach wchdza do akcji porzadnie uzbrojone i wyszkolone oddzialy - bardzo rzadko tak sie dzieje, ale jak pamietam ZOMO to przy tym co maja w Hiszpanii byli to slabo wyposazeni amatorzy.
te oddzialy zwykle stawia sie w stan gotowosci przy okazji jakichs spedow politycznych, wazniejszych meczy. na codzien szkoleni sa jako antyterrorysci.
ale jak zyjesz w kraju gdzie od dziesiecioleci zagrozenie terroryzmem miesci sie miedzy maksymalne albo prawie maksymalne?

A to fakt,lokiec tez dobrze dziala na takich,panow’’ pisze yo z doswiadczenia))

Ja nie wiem. Nikt się do mnie nie dobierał. Może drażni ich poroże. Oni lubią bolce ale nie kolce.

nie wiem jak to miedzy chlopakami, ale baby potrafia byc nachalne.

Ale ja się za nachalne wobec mnie lesby nie obrażę