Gdzie nakleilibyście taką naklejkę?

idz… paskudo
taka sama marnacja plci co gej.

1 polubienie

U nas nawet carabinierzy obstawiaja procesje i inne zgromadzenia.
Nie spotkalem sie z uzyciem przez nich broni,ale chodza z reka na automatycznym karaninie,to troche deprymuje ewentualnych rozrabiakow.
Poza tym,sa to ludzie wyszkoleni,do rozganiania wszelkieho rodzaju zafym.
Bodajze ponizej 185cm wzrostu nie przyjmuja.

1 polubienie

Nie lepiej zacząć od edukacji i nauki tolerancji? Nie dotyczy tylko homo. Prawdziwi Polacy mają też problem z brązem, czernią, islamem oraz gwiazdą dawida.

1 polubienie

Nigdzie. Nie lubię afiszować się ze swoimi poglądami, czy uczuciami i nie lubię jak nachalnie robią to inni!
Tak samo przeszkadza mi w miejscu publicznym para obściskujących się gejów, jak i para hetero. Wszystko powinno mieć swój czas i swoje miejsce.
A poza tym naklejka jest bardzo krzykliwa, a odpowiedź na nią jeszcze bardziej :frowning:

4 polubienia

Nie mam problemu ani z kolorami,aji wyznaniami,aji tez z orientacjaki sekduaonymi,
Ale gdy facet,trzeci raz pomimo ostrzezejia,kladzie reke na moim kolanie,to juz trzeba recznie tlumaczyc,

2 polubienia

Ciesz sie żeś przystojny.

1 polubienie

@Leone_Marco , to jeszcze nic , moją bardzo dobra koleżanka z pracy , w obecności rodzinki i kilku innych osób, wyznała mi miłość… jakby tego było mało, klęczała u mych stóp :grin:

Jakos wole,gdy mi to panie mowia,albo lapia za kolano))

Lepszy rydz niż nic.
Na bezrybiu…

1 polubienie

Uooo jezusie i przepuscilas taka okazje)))

1 polubienie

No nareszcie jakis rozsadny glos…

1 polubienie

Nigdy nie bylem na bezrybiu))

Od tego dnia ograniczyłam nasze kontakty prawie do minimum , pierwszy raz miałam styczność z takim zjawiskiem jak homoseksualizm.

Casanova?

Nie,tak zycie mnie obdazylo,ze zawsze jakas kobiete/dziewczyne mialem przy boku.

Mnie to nie interesuje…

Nigdzie bym tego nie naklejał bo i po co. Wkurzają mnie ludzie organizujący jakieś tęczowe parady i chodzący z tej okazji w lateksowych paskach po ulicy, a nie wszyscy o dziwnych upodobaniach. Mało mnie obchodzi kto co robi i z kim jeśli robi to u siebie i mi tego nie ogłasza.

Jeśli dobrze widzę naklejki przeciwko nienawiści mają walniętą kolejność kolorów (jakoś irytuje mnie widok dwóch skrajnych barw obok siebie). Nawet gdyby nie miały, tych również nigdzie bym nie naklejał, ponieważ do promowania tęczowych jest mi przynajmniej równie daleko co do ich atakowania.

3 polubienia

1 polubienie

Słabe. Nikt nie mówi o dyskryminacji homo tylko nietolerancji do lewackiej polityki która dyskryminuje ludzi którym się nie podoba🤣

1 polubienie

Ja bym wywiesil naklejkę “Strefa wolna od religii” Bo to prywatną sprawa każdego człowieka i nie można jej narzucać innym.

5 polubień