Gdzie trzymacie smartfona będąc w drodze, sklepie, pracy, szkole

No tak, wystarczy że kobieta powie o kąpieli w wannie, a już niektóry zaczynają mieć jakieś mokre wyobrażenia. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :crazy_face:

2 polubienia

Najczęsciej w spodnIach a że charakter wykonywanej przeze mnie pracy nie jest korzystny dla tego typu urządzeń, etui jest w opłakanym stanie. Sam telefon ma " Ciężko" I czasem tragicznie kończy

1 polubienie

W torebce lub kieszeni.

1 polubienie

Telefon 6 cali? Przecież to za dużo…

Taka mała, jak hotelowa, bez zamrażalnika, z szybką. Na napoje. Akurat pasuje, bo ma z grubsza wysokość stolika nocnego… :wink:

1 polubienie

Teraz standard to 6,5 cala

Mierzysz sobie? :rofl:

1 polubienie

Standard? Ale to jest za dużo… Po co tyle? Teraz wszystko idzie w kierunku zmniejszania wszystkiego a smartfon robią coraz większe… Nielogiczne i niewygodne… Ja mam chyba 5.7 i nie chciałbym mieć już większego…

Miniaturyzacja nie dotyczy telefonów.

A co jest lepszego w 6.5 od 5.5?

Większy ekran to… większy ekran. Lepiej sie go czyta, ogląda filmy, robi zdjęcia, nagrywa.

Ale gorzej się go trzyma i nie ma gdzie wlozyc
Sam mówisz że jak można ogladac filmy na telefonie.

Ale ludzie cenią sobie duże ekrany.

W kieszeni - w prawej :grin: W lewej ewentualnie klucze ale raczej się nie zdarza bo przeważnie zostawiam je w samochodzie a drobnych nie nosze wiec telefon się nie rysuje

1 polubienie

Na drobne to jest portmonetka…

Nie mam i nie zamierzam mieć :grin: Co jakiś czas ktoś mnie „uszczęśliwia” prezentem w postaci portfela - za każdym razem oddaje go komuś w prezencie :slight_smile:

Ja ne o portfelu a o potomku sakiewki czyli tzw. podkówce

1 polubienie

Tym bardziej…:joy::joy::joy:

1 polubienie