Godzina W

W Warszawie pojawiły się barykady. Strategiczne miejsca zostały odizolowane, aby uniemożliwić bezpośrednią konfrontację z gorszym sortem. Po zabezpieczeniu kościołów przez wojaków teraz trzeba bronić foteli i laski marszałkowskiej.

O tym smutnym obrazie można poczytać TU.

EDIT: Już nie można poczytać, bo KTOŚ wyciągnął wtyczkę.

Co stanie się z gmachem Sejmu RP ?

  • Spłonie jak Reichstag
  • Posadzi się buraki
  • zamieni się w Instytucję Użytelności Publicznej
  • pozostanie nieużytkiem
  • Powstaną Szklane Domy

0 głosujących

2 polubienia

Strona nie zostala odnaleziona.
A co gmachu Sejmu? Szklarniowa hodowla burakow pastewnych.

3 polubienia

Rzeczywiście strona jest już niedostępna.
Komuś lub czemuś zależy, by jak najmniej osób dowiedziało się o Godzinie W.

.masakra.

4 polubienia

A o co chodzilo?

Nikt by sobie bez potrzeby barierek nie stawiał chyba xd

Aha już wiem… No tak… 20 tys bojówkarzy ma się pojawić przed sejmem

Dziś o godzinie 18. odbędzie się kolejna edycja Strajku Kobiet. Level Master.

W artykule można było przeczytać komentarze polityków opozycji na manewry obronne Rządu. Rząd oczywiście milczy, jakby nic się nie działo.

Mam tą stronę jeszcze na pulpicie. Poniżej kilka rodzynek.

Politycy opozycji byli w środę (18 listopada) w Sejmie pytani przez dziennikarzy o komentarz do odgrodzenia gmachu parlamentu barierkami, sięgającymi m.in. Placu Trzech Krzyży.

  • To żenujący przykład tego, jak władza odgradza się od obywateli. To pokazuje upadek tej władzy - po raz pierwszy, jak jestem posłem, widzę, że podczas zwykłego posiedzenia Sejmu są funkcjonariusze policji na terenie Sejmu w nieoznakowanych samochodach.

  • Tak kończy się władza tych, którzy chcieli być dyktatorami, bo jak odwraca się od nich większość społeczeństwa, pozostaje tylko strach i obawa.

  • Wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty (Lewica) ocenił, że barierki “są przejawem absolutnej arogancji PiS, bojaźni przed ludźmi, nieumiejętności rozmowy z ludźmi”.

  • Żeby bać się tego, że ludzie będą bliżej Sejmu, trzeba mieć w głowie nie po kolei - powiedział Czarzasty.

5 polubień

Podobno czwartek - piątek ma się dziać.

3 polubienia

Tylko mi do kanałów nie schodzić.

NA BARYKADY !!!

4 polubienia

Jakich bojówkarzy? Tam nie będzie mięsa armatniego Konfederacji, tylko zwyczajni demonstranci w słusznej sprawie.

A nie wspominałeś, że strajki kobiet się skończyły, bo coś sobie przypominam…?

5 polubień

No to mamy cenzurę.

4 polubienia

Cenzura to jest juz od dawna.
I to taka podszywajaca sie czesto pod autocenzure. Czyli jak powiem cos co wkadzy nie w smak to oberwe. Wiec wole nic nie mowic

1 polubienie

Masakra

1 polubienie

A odnośnie ankiety, to buraki już tam siedzą. Odmiana pisowska.

4 polubienia

…bo nikt ich jeszcze nie posadził.

2 polubienia

Nie to już od dziś, za godzinę…

2 polubienia

Strona nie istnieje. Pegasus działa.

5 polubień

W przyszłym roku Dzień Niepodległości będzie 18. listopada.

3 polubienia

OBY! (komputer ma wątpliwości…)

2 polubienia

Wyłączą nam internet?

.wiemy, że nam wyłączą.

3 polubienia

W jaki sposób mogą nam wyłączyć neta? Jesteśmy na niepolskim serwerze. A wielu z nas jest u operatorów z zagranicy i na pukel mogą nam skoczyć.

A poza tym, jak wyłączą w Polsce, to dopiero sobie u ludzi nagrabią i to u wielu swych zwolenników.

6 polubień