Golicie się codziennie?

UWAGA!! można wybrać więcej odpowiedzi…

  • Gole się codziennie
  • Gole się rzadziej
  • Gole się 2 razy dziennie
  • Jestem menelem
  • Jestem kobieta
  • Jestem kobietą i gole sobie twarz
  • Jestem człowiekiem i gole sobie nogi

0 głosujących

Hmmm

A gdzie opcja pod pachami i okolice intymne?

3 polubienia

Zepsułas trochę ankietę, ponieważ pierwsze opcje dotyczące częstości golenia… Mieli wbijać mężczyźni… Później jest opcja jestem menelem… Później jest opcja ze jestem kobietą… Dodatkowo opcja ze jestem kobietą ale również gole twarz… A na końcu opcja bonus jestem człowiekiem i gole sobie nogi która też powinni zaznaczać faceci… lol

1 polubienie

To pisz dokładnie :rofl:
Ja też jestem człowiekiem :rofl:

1 polubienie

uzywam depilacji laserem jak przystalo na rycerza Jedi :smiley:

tylko trzeba uwazac, zeby sie nie zaciac przy goleniu

3 polubienia

Chodziło mi o twarz. A twoja opcja to opcja dla obu płci i pewnie wykonywana przez wiekszosc xd

Zadaj pytanie precyzyjnie…pierwsze ospowiedzi sugerują, że chodzi Ci tylko o golenie twarzy i nic poza tym (co fajnie byłoby zaznaczyć w pytaniu), a potem, jakby tylko twarz i nogi się goliło, i nic poza tym…
Jak coś, to pod pachami, w okolicach intymnych itd. też obie płci się mogą golić, a faceci mogą jeszcze np. klatę golić…

2 polubienia

No tak chodziło mi tylko o twarz… Na końcu dodałem tak se nogi…

Bardzo Cię przepraszam, ale kobiety nie golą twarzy, oczywiście są przypadki sporadyczne co nie znaczy, że nagminne.

1 polubienie

To fajnie maja xd

1 polubienie

Wyobrażasz sobie sytuację, gdyby kobiety miały zarost?
Nie chciałabym patrzeć na te loki na brodach, kokardki i kolorowe pasemka :rofl::rofl::rofl:

6 polubień

Wybrałem odpowiedź, że jestem menelem, ponieważ zarost na twarzy golę się nie częściej niż co drugi dzień. Dość często nawet co trzy-cztery dni lub pozwalam sobie zarastać przez kilka tygodni.

5 polubień

Kiedys,gdy jeszcze pracowalem,nie wyobrazalem sobie,wyjscia z domu by sie nie ogolic,czaeem golilem sie i dwa razy dziennie.
Teraz rozleniwilem sie,gole sie co dwa,trzy dni.

7 polubień

Kiedyś paszczę goliłem codziennie. Dwa razy w życiu zapuściłem brodę. Aktualnie, golę oblicze co drugi, trzeci dzień, czasem co czwarty. Po dwóch dniach niegolenia się wyglądam, jak menel. Poza twarzą, nie golę niczego. Jestem mężczyzną starej, dobrej daty.

8 polubień

@birbant
Ja jestem mężczyzną prawdopodobnie nie tak dobrej daty jak Twoja, ale również poza twarzą niczego nie golę.

2 polubienia

Moja data jest bardziej stara, niż dobra, a Twoja bardziej dobra, niż stara. :thinking::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Salomonowe rozwiązanie. :+1:

1 polubienie

Te przerwy w goleniu,to chyba z wiekiem przychodza))

1 polubienie

Menelem.

1 polubienie