Golicie się codziennie?

Jestem…zaraz zaraz zastanówmy się…:thinking: nie kobietą, na pewno nie kobietą…więc facetem…takim co doskonale wyglada i świeżutko ogolony (od razu -10…lat :wink:)…a z 2-3 dniowym zarostem…wyglądam równie rewelacyjnie (przystojnemu we wszystkim ładnie :innocent:)…dlatego golę się tak mniej więcej 2x w tygodniu…

3 polubienia

A w ogóle co z brodaczami? Oni raczej podcinają tylko brody niż się golą. Też menele? :slight_smile:

2 polubienia

Taaak. Myślę że mogą zaznaczać Jestem Menelem XD

1 polubienie

Nie każdy brodacz jest menelem, nie każdy menel jest brodaczem. :thinking:

2 polubienia

co do loczkow i fioczkow w zaroscie? ludzkosc juz to przerabiala, poczekaj, chlopaki gorsi nie sa

2 polubienia

kazdy menel ma zaniedbana brode
znam brodaczy, ktorym poranna toaleta zajmowala sporo czasu
a po kazdym posilku ?
wtedy zrozumialm po co sa damskie toalety

Tak panowie bywają, w tym mistrzami, nie zaprzeczam :slight_smile:
image
image
image
image

2 polubienia

yuuupiii ya

1 polubienie

Po co?

2 polubienia

Golę się menelowato czyli coraz rzadziej. Bo po co mi to? Żeby mi sie moja fizys w lustrze podobała? Nawet ogolona mnie nie pociąga.
Ale poza tym sie strzygę. Tu i tam, i jeszcze rzadziej.:stuck_out_tongue:

5 polubień

Na to właśnie chciałam @birbant zwrócić uwagę :slight_smile:

1 polubienie

I mogę dodać, że teraz niejeden brodacz jest dużo bardziej zadbany niż ja na przykład :joy:, zresztą podobno utrzymanie takiej brody w stanie czystości i wyglądania w miarę ok nie jest ani łatwe, ani tanie.

1 polubienie

Dwa razy miałem zapuszczoną brodę, ale nie w sensie zaniedbania. I właśnie to dbanie o jej higienę spowodowało, że postanowiłem więcej nie mieć. Po prostu, dla mnie kłopotliwe to było.

4 polubienia

Pielęgnacja brody to nie byle co, my kobiety mamy SPA , zadbani brodacze Barber Shop , do takiego zakładu baby nie wpuszczą, usługi tanie nie są.

1 polubienie

Najpraktyczniejszą pielęgnacją brody męskiej jest jej nieposiadanie czyli inaczej w miarę regularne golenie. :thinking: :grinning:

Od kilku lat brody są na topie, te zadbane nawet oko cieszy.

1 polubienie

Topy mnie raczej nie ruszają. Gdzieś tam są we świecie i niech sobie są. Mam inne priorytety.

1 polubienie

Krokodyl a brodacze? Jak ja np? nie golę się a dbam o brodę!

2 polubienia

Przecież nie mówię, że masz zapuścić brodę, piszę, że trend jest. Moje priorytety też są inne niż stanie przed lustrem pół dnia żeby makijaż pierdyknać czy włosy prostować lub modelować.

1 polubienie

Nie pomyślałem. To miało być bardziej pytanie tylko o to ze jeżeli się golicie to co ile dni, a wyszła taka ankieta XD

1 polubienie