Gorąca prośba!

@collins02 jesteś Wielki!!! Dziękuję :heart_eyes:

1 polubienie

Ale gdzie tam:))Marne 173 :wink:

3 polubienia

@collins02 nie bądź taki skromny. Kocham Cię - tak po przyjacielsku!!!

3 polubienia

“…Byłbym niewdziecznikiem gdybym Twego nie wypił…”
:smiling_face_with_three_hearts: :kissing_heart:

1 polubienie

@witch ze swojego banku w NL nie mogę wysłać zapodaną drogą, ale wysłałem córce do Polski. Ona już puściła tę kwotę na Zosię i swoje dodała.

1 polubienie

Jak procentowo wygląda skuteczność tej terapii genowej? Mówimy o szansie na wyleczenie czy “tylko” na wyhamowanie tego kurestwa?

@collins02 :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: Zaczynam wierzyć w ludzi.

1 polubienie

@Devil szansa jest tym większa im wcześniej zapoda się lek. Większą szansę na wyleczenie mają dzieci u których terapię zaczyna się w jak najmłodszym wieku. Zosia ma 8 m-cy a waży nieco ponad 5 kg. Mięśnie są w zaniku a Ona sam w ciągu ostatniego miesiąca musiał być 2 razy w szpitalu w celu “ratowania życia”.

Ciesze sie.Moim zdaniem,Niemen mial racje [“Lecz ludzi dobrej woli,jest wiecej…”] choć wtedy wystarczył ruch gałką w radiu a juz straszono 3 wojna i końcem świata…
Z tej racji często nic nie wynika bo tej pozytywnej energii czasem nie potrafimy wyzwolić.
Ale spoko.Ja np. bardzo sie ciesze ze sprawiłem Ci radość.Jakoś nie było takich historii w planach na dzisiaj :blush:
Czyli i ja powinienem podziekować Tobie :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Odpowiednio wczesnie podane potrafi zatrzymac calkowicie zmiany chorobowe u ok. 50% reszcie ulatwia zycie.
To sa dane za wiki, innych musialabym poszukac, choroba jest zaliczana do tzw. rzadkich wiec dane w wiki moga byc zanizone.

@witch,skoro brakuje tylko 9% to to jest mniej niz milion,przy 8 juz zebranych.Teraz doczytalem…I w takim razie nie wyglada to beznadziejnie…Ale 5 dni to z drugiej strony,bardzo niewiele…

2 polubienia

Moje koty coś tam się dołożą … Były dwa a niedawno doszedł trzeci .

5 polubień

@collins02 właśnie o to chodzi, że do 15-go musimy zebrać tą “magiczną” kwotę. Stąd moja prośba. Dziękuję Wam wszystkim. Czasu mało a forsy brak :slight_smile:

2 polubienia

Zajrzę na tę stronę jutro i nie będę bierny.
Jak to dobrze że czasem sie tu u nas pokazujesz @witch i dajesz znak że żyjesz i działasz. Tak trzymaj.

3 polubienia

@Antykwa zajrzyj. Za samo zajrzenie na stronę i kliknięcie w “dobry klik” z góry dziękuję :smiling_face_with_three_hearts:

@benasek dokładam moje 2 psy. Jeden “francuski”. :heart_eyes:

2 polubienia

Jakże mógłbym sie nie dołozyć? Wrzuciłem do skarbonki datek!

1 polubienie

@witch A moja średnia córka, ta, co grała w rękę, zna sprawę i wcześniej już wpłaciła. Teraz się dowiedziałem od niej. Była zdziwiona, skąd wiem o tym dzieciaczku.

3 polubienia

@Bingola - Tobie podwójnie dziękuję. My się “nie lubimy” a “żyć bez siebie nie umiemy” :heart_eyes:

2 polubienia

No bo “kto się czubi, ten sie lubi”. Nie wiesz?

1 polubienie